انجمن

چجوری بخش مدیریت تبلیغات به تم خودم اضافه کنم؟  (۸ نوشته)

• beginner

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

با سلام.
    بنده برای تمرین دارم یه تم وردپرس میسازم برای خودم .
    توی خیلی از سایت ها دیدم که یه بخش برای مدیریت تبلیغات (پست ثابت و تبلیغات بنری) وجود داره. خواستم ببینم چطوری میتونم این رو توی پوسته ای که دارم طراحی میکنم قرار بدم ؟

ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸

beginner گفت:
    با سلام.
    بنده برای تمرین دارم یه تم وردپرس میسازم برای خودم .
    توی خیلی از سایت ها دیدم که یه بخش برای مدیریت تبلیغات (پست ثابت و تبلیغات بنری) وجود داره. خواستم ببینم چطوری میتونم این رو توی پوسته ای که دارم طراحی میکنم قرار بدم ؟

ممنونم میشم راهنمایی بفرمائید.

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید در صورتی که بخواید تبلیغات متنی اضافه کنید در گوگل عبارت زیر رو با مرورگری که هیچ وقت ازش استفاده نمی کنید کشش رو خالی کنید و سرچ کنید :

تبلیغات متنی در وردپرس با افزونه wp-adword + فیلم آموزشی

یا

تبلیغ متنی بسازید بدون افزونه در وردپرس ! + فیلم آموزشی

و اگر در این باره مشکلی بود همینجا مطرج کنید تا راهنمایی بشیدو سایر دوستان هم بهره مند بشن در مورد اینکه بنر و پست ثابت هم بزارید باید عرض بشه برای قرار دادن پست ثابت کافیه زمانی که مطلب رو دارید ثبت می کنید سنجاقک کنید از بالای دکمه ( انتشار ) برای بنر هم راحت ترین راه قرار دادن دستی تگ تصویر هست داخل یک ابزارک که میتونید در قالبتون موقعیتشو تعریف کنید که برای یادگیری کد نویسی و استفاده حرفه ای تر از ابزراک ها هم میتونید در گوگل عبارت زیر رو سرچ کنید :

ابزارک بسازید برای وردپرس به آسانی آب خوردن + فیلم آموزشی

در این باره هم اگر مشکلی بود همینجا مطرح کنید چون مربوط به بحث تبلیغات بود سوالتون تا در همین تاپیم راهنمایی کنم و سایر دوستان هم استفاده کنن
    در پایان اگر بخواید به صورت داینامیک تر و حرفه ای تر تبلیغات بزارید باید پی اچ پی بلد باشید تا بتونید افزونه برای وردپرس پیاده کنید بسته به نیازی که دارید امید وارم مفید واقع شده باشه توضیحاتم در ضمن اگر مشکلتون حل شده ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو روی گزینه حل شده قرار بدین تا هم دوستان و همکاران دیگر به زحمت نیفتن و هم از اسپم جلوگیری بشه و اگر مطلب من مفید بود ممنون میشم روی دکمه تشکر کلیک پایین پستم کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰

ممنون جناب فلاح نیت از پاسخ و راهنمایی هاتون.
    بنده میخوام این قابلیت ها رو بصورت پیش فرض به تم خودم اضافه کنم. یعنی نمیخوام دیگه کاربرِ مصرف کننده ی نهایی نیازی به استفاده از افزونه داشته باشه یا اینکه با ابزارک ها سر و کله بزنه.

میخوام یه بخش جدیدی به پنل مدیریت اضافه کنم که توی اون بخش امکان مدیریت آسون پست های ثابت و بنر ها باشه.
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمائید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴

beginner گفت:
    ممنون جناب فلاح نیت از پاسخ و راهنمایی هاتون.
    بنده میخوام این قابلیت ها رو بصورت پیش فرض به تم خودم اضافه کنم. یعنی نمیخوام دیگه کاربرِ مصرف کننده ی نهایی نیازی به استفاده از افزونه داشته باشه یا اینکه با ابزارک ها سر و کله بزنه.

میخوام یه بخش جدیدی به پنل مدیریت اضافه کنم که توی اون بخش امکان مدیریت آسون پست های ثابت و بنر ها باشه.
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی بفرمائید

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید در این باره با توجه به تخصصی بودن موضوع مطرح شده و اینکه شما دقیقا هم موضوع رو تخصصی می خواید حل بشه باید وقت بدین چون من قصد ساخت این آموزش رو هم به صورت ویدیو دارم ولی زمانش دقیقا مشخص نیست به همین علت از شما درخواست می کنم بدون اینکه پست جدیدی داخل این تاپیک ارسال بشه صبر کنید تا اگر کسی از دوستان امکان راهنمایی داشت راهنمایی بشید با تشکر

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در این باره با توجه به تخصصی بودن موضوع مطرح شده و اینکه شما دقیقا هم موضوع رو تخصصی می خواید حل بشه باید وقت بدین چون من قصد ساخت این آموزش رو هم به صورت ویدیو دارم ولی زمانش دقیقا مشخص نیست به همین علت از شما درخواست می کنم بدون اینکه پست جدیدی داخل این تاپیک ارسال بشه صبر کنید تا اگر کسی از دوستان امکان راهنمایی داشت راهنمایی بشید با تشکر

ممنون عزیزم.
    فقط با توجه به مشغله هاتون و اینکه امکان داره آماده کردنش طول بکشه، امکانش هست همینجوری بصورت متنی و توی دو سه خط بفرمائید که مثلا از چه api هایی برای اینکار باید استفاده بشه ؟ اینجوری خودم و کسای دیگه که همچین موردی رو سوال دارن هم میتونن در مورد بیشتر و بهتر جستجو کنن.

ممنون میشم شما یا هر کدوم از دوستان لطف کنه و این رو در دو، سه خط یه توضیح کلی بده از روند کار.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱

beginner گفت:

ممنون عزیزم.
    فقط با توجه به مشغله هاتون و اینکه امکان داره آماده کردنش طول بکشه، امکانش هست همینجوری بصورت متنی و توی دو سه خط بفرمائید که مثلا از چه api هایی برای اینکار باید استفاده بشه ؟ اینجوری خودم و کسای دیگه که همچین موردی رو سوال دارن هم میتونن در مورد بیشتر و بهتر جستجو کنن.

ممنون میشم شما یا هر کدوم از دوستان لطف کنه و این رو در دو، سه خط یه توضیح کلی بده از روند کار.

چشم انشا الله تا فردا عصر یه توضیح کلی قرار میدم با تشکر

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۷

با سلام مجدد.
    از جناب فلاح نیت یا هر کدوم دیگه از دوستان ممنون میشم اگر در این زمینه یه راهنمایی بفرمايند.

تشکر از همه.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۷

ببین عزیزم کلیات این کار شما این طوریه که باید از تابع
    Add Menu To WordPress Admin
    برای اضافه کرده منو به پنل ادمین وردپرس استفاده کیند

و یه سری تابع دیگه که در زیر می نویسم اسماشون رو

add_theme_page

add_action

add_submenu_page

register_setting

add_settings_section

add_settings_field

در پایان با سرچ این عبارت تو گوگل به نتایج خوبی میرسید :

How To Create A Theme Options Page For WordPress

و تنها خواهشی که دارم لطفا در صورتی که از مدیران محترم - دوستان و ... کسی پاسخی ارسال نکرد از ارسال پست جدید داخل تاپیک در جهت اصرار به راهنمایی خود داری کنید چون اگر کسی امکان راهنمایی داشته باشه قطعا راهنمایی می کنه عزیز و نیاز به ارسال پست جدید نیست احترام به قوانین انجمن شرط اول هست با تشکر

beginner

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.