انجمن

• MOHAMMAD555

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۴

سلام
    چجوری میشه برای یک نویسنده در سایت به جای گزینه انتشار فرستادن برای بازبینی رو گذاشت؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۹

MOHAMMAD555 گفت:
    سلام
    چجوری میشه برای یک نویسنده در سایت به جای گزینه انتشار فرستادن برای بازبینی رو گذاشت؟

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من وقتی یک کاربر رو در حالت مشترک قرار بدین نقش کاربریشو زمان ارسال مطلب نمیتونه منتشر کنه مگر شما تایید کرده باشید ! در ضمن در این باره داخل انجمن هزاران بار توضیح داده شده خواهش می کنم قبل از ایجاد تاپیک جدید اول سرچ کنید نبود ما در خدمتتون هستیم و با توجه به اینکه نسبت به توضیحی که دادم مشکلتون حل شده محسوب میشه از منو سمت چپ بالا تاپیک رو در حالت حل شده قرار بدین تا هم از به زحمت افتادن سایر دوستان و همکاران جلوگیری بشه و هم از اسپم شدن تاپیک در ضمن اگر مطلب من مفید بود برای پشتیبانی های بعدی از زیر نوشته من روی دکمه تشکر کلیک کنید ممنون میشم با تشکر
    ارادتمند مسلم فلاح نیت

MOHAMMAD555
  • MOHAMMAD555

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۹

سلام از راهنمایتون ممنونم
    فقط من در حالت مشترک قرار دادم نشد یعنی اصن امکان گذاشتن مطلب فراهم نبود برای کاربر ودر حالت مشارکت کننده باید قرار میگرفت
    بازم ممنون
    موفق باشید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۳

MOHAMMAD555 گفت:
    سلام از راهنمایتون ممنونم
    فقط من در حالت مشترک قرار دادم نشد یعنی اصن امکان گذاشتن مطلب فراهم نبود برای کاربر ودر حالت مشارکت کننده باید قرار میگرفت
    بازم ممنون
    موفق باشید

اره ببخشید حق با شماست من اشتباه گفتم معذرت می خوام در هر صورت خوشحالم که مشکلتون حل شده با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

MOHAMMAD555

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.