انجمن

اضافه کردن بخش جدید به افزودن نوشته در وردپرس  (۲ نوشته)

• hamedifar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۴

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام برای قالبم باکس دانلود درست بکنم .
    قبلا از زمینه های دلخواه استفاده میکردم ولی الان میخوام با نصب قالبم یه باکس جدید به بخش افزودن نوشته اضافه بشه و توش یه سری تکست باکس باشه که مثلا لینک دانلود و ... رو موقع افزودن نوشته بگیره.

مثال :
    وقتی که مثلا افزونه ی فروش فایل رو نصب میکنید یه بخش میاد توی افزودن نوشته که مبلغ و لینک فایل و ... رو میگیره.

منم همچین چیزی میخوام و بعد هم میخوام کدی باشه که بتونم توی قالبم فراخوانی بکنمش .

ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - new-video-download
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۹

hamedifar گفت:
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من میخوام برای قالبم باکس دانلود درست بکنم .
    قبلا از زمینه های دلخواه استفاده میکردم ولی الان میخوام با نصب قالبم یه باکس جدید به بخش افزودن نوشته اضافه بشه و توش یه سری تکست باکس باشه که مثلا لینک دانلود و ... رو موقع افزودن نوشته بگیره.

مثال :
    وقتی که مثلا افزونه ی فروش فایل رو نصب میکنید یه بخش میاد توی افزودن نوشته که مبلغ و لینک فایل و ... رو میگیره.

منم همچین چیزی میخوام و بعد هم میخوام کدی باشه که بتونم توی قالبم فراخوانی بکنمش .

ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید

توضیح در این باره مقداری تخصصیه و باید دانش برنامه نویسی php داشته باشید در باره این مورد هم در آینده فیلم آموزشی تدریس می کنم انشا الله اما اگر با زمینه های دخواه مشکل دارید داخل سایت خودم آموزش هست ! در مورد این هم چون مقداری تخصصی هست و زمان بر من زمان کافی در رابطه با توضیحش اینجا ندارم ! تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که تو گوگل در موردش به انگلیسی سرچ کنید .
    این لینک رو هم مطالعه داشته باشید :

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_meta_box

و انشا الله در آینده ای نزدیک خیلی نزیک اقدام به تولید این آموزش به صورت ویدیویی خواهم کرد
    با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hamedifar

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.