انجمن

خطا در استفاده از افزونه aspose doc importer  (۱۸ نوشته)

• tabiat

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱

سلام ، از افزونه "aspose doc importer "برای آوردن فایل word به ویرایشگر استفاده نمودم .آیکون افزونه هم در ویرایشگر نصب شده ،فایل بارگزاری میشو د ولی پس از زدن دکمه insert to editorدر صفحه ویرایشگر متن زیر نمایش داده می شود(علت استفاده از افزونه داشتن امکانات word برای درج جدول و عکس یا توضیحات ...هست)
    Fatal error: Class 'Aspose\Cloud\Exception\AsposeCloudException' not found in C:\wamp\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\aspose-doc-importer\Aspose_Cloud_SDK_For_PHP-master\src\Aspose\Cloud\Common\Utils.php on line 7
    ممنون میشم پاسخ بدید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴

tabiat گفت:
    سلام ، از افزونه "aspose doc importer "برای آوردن فایل word به ویرایشگر استفاده نمودم .آیکون افزونه هم در ویرایشگر نصب شده ،فایل بارگزاری میشو د ولی پس از زدن دکمه insert to editorدر صفحه ویرایشگر متن زیر نمایش داده می شود(علت استفاده از افزونه داشتن امکانات word برای درج جدول و عکس یا توضیحات ...هست)
    Fatal error: Class 'Aspose\Cloud\Exception\AsposeCloudException' not found in C:\wamp\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\aspose-doc-importer\Aspose_Cloud_SDK_For_PHP-master\src\Aspose\Cloud\Common\Utils.php on line 7
    ممنون میشم پاسخ بدید.

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید روی لوکال دارید تست می کنید ؟

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

بله روی local تست میکنم .آیا افزونه جایگزینی سراغ دارید؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۶

tabiat گفت:
    بله روی local تست میکنم .آیا افزونه جایگزینی سراغ دارید؟

افزونه خاصی سراغ ندارم ولی بهتون توصیه می کنم از نرم افزار ampps استفاده کنید برای اینکار اگر این برنامه هم که سلطان نرم افزار های لوکال هاست هست کار نکنه روی لوکال جوابگو نیست ! و اگر جوابگو باشه تحت شرایط خاصی جوابگو خواهد بود که ببینی که چه extention رو باید فعال کنی ! که کار کنه در ضمن برای یاد گیری و استفاده از این نرم افزار می تونید با مرورگری که ازش استفاده زیاد نمی کنید سرچ کنید در واقع از من به شما یه توصیه خوب ! همیشه خدا سرچ هاتون رو با مروگری انجام بدین که لحضه ای پیش کشش رو خالی کرده باشید ! در واقع برای هر بار سرچ کردن کش مرورگر رو خالی کنید !! و بعد سرچ کنید تا نتایج دقیق تری حاصل بشه !

عبارت :

فیلم آموزش نصب وردپرس روی Ampps ! آموزش وردپرس فصل 1 بخش 5

و در پایان اگر با استفاده از این نرم افزار و نصب وردپرس + نصب این پلاگین روی این برنامه مشکلتون حل شد با زدن گزینه حل شده از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه هم سایر دوستان و همکاران عزیزم به زحمت نیفتن در ضمن اگر توضیحات بنده مفید بود ممنون میشم روی دکمه های تشکر زیر پست هام کلیک کنید تا باعث دلگرمی بیشتری در پاسخ دهی بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۱

پس شما معتقدید که چون روی local تست میکنم این خطا بوجود آمده .در اولین فرصت روی ampps نصب میکنم ونتیجه رو میگم.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۵

tabiat گفت:
    پس شما معتقدید که چون روی local تست میکنم این خطا بوجود آمده .در اولین فرصت روی ampps نصب میکنم ونتیجه رو میگم.

شک بیشتر من به اکستنشن هایی هست که باید فعال بشه و نیست !

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۷

الان ادر بخش افزونه ها در قسمت جزییات افزونه فوق اینو دیدم (من اخیرا وآخرین ورژن word press رو نصب کردم) :

اخطار: این افزونه با نگارش فعلی وردپرس شما امتحان نشده است.
    به‌این نگارش وردپرس نیازمند است: 2.8 یا بالاتر
    سازگار تا: 3.8.3

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۸

پس شما الان به ورژن 3.8.3 برگردونی باید مشکل حل بشه ممنون میشم اگر تست کردین حل شد اطلاع بدین با تشکر

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹

چطور میتوان از جدیدترین نسخه نسخه قدیمی تر برگردونم بدون اینکه نوشته ها و برچسبهام و تنظیمات سایت از بین بره در جستجو انجمن مطلب زیر رو دیدم (لطف کنید قسمت database رو توضیح بیشتر بدید )اگر تایید میکنید انجام بدم :

(((همه فایل های مربوط به وردپرس رو بجز این هایی که میگم حذف کن و از نسخه قبلی جایگذاری کن

فایل wp-config.php - پوشه wp-content - دیتابیس مربوط به وردپرس )))

ممنون ازوقتی که برا یپاسخ میگذارید.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹

tabiat گفت:
    چطور میتوان از جدیدترین نسخه نسخه قدیمی تر برگردونم بدون اینکه نوشته ها و برچسبهام و تنظیمات سایت از بین بره در جستجو انجمن مطلب زیر رو دیدم (لطف کنید قسمت database رو توضیح بیشتر بدید )اگر تایید میکنید انجام بدم :

(((همه فایل های مربوط به وردپرس رو بجز این هایی که میگم حذف کن و از نسخه قبلی جایگذاری کن

فایل wp-config.php - پوشه wp-content - دیتابیس مربوط به وردپرس )))

ممنون ازوقتی که برا یپاسخ میگذارید.

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من به این مورد میگن دان گرین - Downgrade برای همین به توضیحات زیر دقت کن

!!!!!!!!!!!!!!قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !
    قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !
    قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !!!!!!!!!!!!!!!

با انجام تغییراتی که دارم میگم مطالب شما پاک نمیشه ! اگر درست انجام بدین طبق توضیحات من
    وردپرس 3.8.3 ! دانلود کنید
    بعد اکسترکتش کنید داخل سیتسم خودتون منظورم هست
    غیر از پوشه wp-contennt و فایل wp-config.php یا wp-sample-config.php بقیه دایرکتوری ها و فایل ها رو دوباره فشرده کنید و بعد به هاستتون برید و یه دایرکتوری جدید بسازی و همه فایل ها و دایرکتوری ها رو غیر از پوشه
    wp-content و فایل wp-config.php به اون دایرکتوری که ساختین انتقال بدین و بعدش فایل فشرده ای که داخل سیستمتون ایجاد کرده بودین رو داخل روت هاستتون آپلود کنید ! و اکسترکت کنید بعد وارد سایتتون بشید ببینید اگر پیغام به روز رسانی جداول پایگاه داده رو گرفتین موافقت کنید مشکلی نیست ! و بعد اگر مشکل حل شده لطفا از ستون سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه ضمنا اگر از جواب بنده راضی هستین ممنون میشم روی دکمه تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳

سلام
    از ورژن 3.8.3 استفاده کردم ، باز همان خطا را داد.حتی به تویسنده افزونه هم ایمیل زدم .بنظر اشکال از تنظیمات افزونه هست باز هم سعی میکنم .از شما هم ممنون

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸

tabiat گفت:
    سلام
    از ورژن 3.8.3 استفاده کردم ، باز همان خطا را داد.حتی به تویسنده افزونه هم ایمیل زدم .بنظر اشکال از تنظیمات افزونه هست باز هم سعی میکنم .از شما هم ممنون

خواهش می کنم پس حالا نوبت استفاده از ampps رسیده لطفا روی این نرم افزار هم تست کنید ( سلطان نرم افزار های لوکال هاست آموزشش هم در سایتم موجود هست ) تست کنید و اطلاع بدین با تشکر

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶

سلام از آموزش خوب شما برای نصب amppsاستفاده کردم . افزونه فوق روتست کردم فایل word در برگه گذاشته شد منتها بدون تصویرهای داخل فایل.واشکالی که بوجود اومده اینه که هیچ تصویر و ویدیوی در پرونده چند رسانه ای بار گذاری نمیشه وخطای زیر در سمت چپ صفحه رسانه نشان داده میشه :
    " متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست."
    در ضمن اگه لطف کنید بفرمایید قالب قبلی با تغییرات واضافاتی که انجام دادم چطور در این قالب جدید جایگزین کنم(البته فایل wp-content رو قبلی گذاشتم )

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶

tabiat گفت:
    سلام از آموزش خوب شما برای نصب amppsاستفاده کردم . افزونه فوق روتست کردم فایل word در برگه گذاشته شد منتها بدون تصویرهای داخل فایل.واشکالی که بوجود اومده اینه که هیچ تصویر و ویدیوی در پرونده چند رسانه ای بار گذاری نمیشه وخطای زیر در سمت چپ صفحه رسانه نشان داده میشه :
    " متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست."
    در ضمن اگه لطف کنید بفرمایید قالب قبلی با تغییرات واضافاتی که انجام دادم چطور در این قالب جدید جایگزین کنم(البته فایل wp-content رو قبلی گذاشتم )

در مورد قالبتون متوجه نشدم منظورتون چیه در مورد خطایی که دارید میگید هم چون من از این افزونه استفاده نکردم تنها راه برای راهنمایی بررسی خودم هست که پس از حل مشکل علتشو رو اینجا مطرح کنیم تا سایر دوستان هم از اون استفاده کنن با تشکر

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۰

حق با شماست .من در متن بالا مسایل را تفکیک نکردم.اول از همه افزونه در نرم افزار amppsکارکرد .ولی تصاویری که در فایل word گذاشته بودم لود نمیشه وجای تصاویر خالیست.
    دوم از وقتی نرم افزار ampps رواستفاده کردم.هیچ عکس و ویدیوی در پرونده چند رسانه ای بار گذاری نمیشه وخطای زیر در سمت چپ صفحه رسانه نشان داده میشه :
    " متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست."(
    وسوم اینک من قبلا رویxamp سایتم رو راه اندازی کردم وتغییراتی روی ان اعمال کردم حال با توجه به نصب نرم افزار جدید سایت به صورت خام اولیه شده.
    از وقتی که برای پاسخگویی میذارید ممنونم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۹

tabiat گفت:
    حق با شماست .من در متن بالا مسایل را تفکیک نکردم.اول از همه افزونه در نرم افزار amppsکارکرد .ولی تصاویری که در فایل word گذاشته بودم لود نمیشه وجای تصاویر خالیست.
    دوم از وقتی نرم افزار ampps رواستفاده کردم.هیچ عکس و ویدیوی در پرونده چند رسانه ای بار گذاری نمیشه وخطای زیر در سمت چپ صفحه رسانه نشان داده میشه :
    " متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست."(
    وسوم اینک من قبلا رویxamp سایتم رو راه اندازی کردم وتغییراتی روی ان اعمال کردم حال با توجه به نصب نرم افزار جدید سایت به صورت خام اولیه شده.
    از وقتی که برای پاسخگویی میذارید ممنونم

خواهش می کنم عزیزم اگر بشه خودم بررسی کنم و بعد نتیجه رو اینجا اعلام کنیم بهتره داداش تا سریع تر کارتون راه بیفته این جیمیل من amoozesh98 با تشکر

tabiat
  • tabiat

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳

شمابسیار بزرگوارید که بی منت پاسخگوی کاربران هستید. برای مورد دوم وسو م توصیه ای ندارید ؟
    بسیار خوب شد که ایمیلتونو دادید تا در مورد خرید هاست ودامنه با شما مشورت کنم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۸

tabiat گفت:
    شمابسیار بزرگوارید که بی منت پاسخگوی کاربران هستید. برای مورد دوم وسو م توصیه ای ندارید ؟
    بسیار خوب شد که ایمیلتونو دادید تا در مورد خرید هاست ودامنه با شما مشورت کنم

در مورد مشکلات دیگه هم همین نظر رو دارم داداش برای تشکر نیاز به ارسال پست جدید نیست و اینکه بدون ارسال پست جدید از طریق ایمیل مکاتبه داشته باشید تا مشکل رو رفع و علت حلشو اینجام مطرح کنم و بقیه هم استفاده کنن با تشکر

tabiat

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.