انجمن

باکس دانلود  (۲ نوشته)

• omidbehnia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۴:۵۳

سلام
    اقای فلاح نیت فیلمی که درباره باکس دانلود گذاشته بودید رو دانلود کردم و 2 بارم نگاه کردم.
    سادس اما در عین حال مشکله.
    چون کیفیتش رو اوردین پایین که همه بتونن دانلود کنن اما از طرفی مطالب واضح نیست و مثلا فرق بین : و ;
    یا بعضی مواقع ) و | و > شبیه هم نمایش داده میشه.
    و برای افراد مبتدی مثل من یکم پیدا کردن کارکتراش سخته.
    اما توضیحات شما کامل و قابل درک بود.
    و یه زحمتم داشتم.
    این کد باکسی که فرستادم رو میتونید یکم برام تغییرش بدین که با قرار دادنش درون سایت از قسمت زمینه های دلخواه بشه تغییرات روش ایجاد کرد؟
    این قسمت داخل هدر کپی میشود.
    http://hastebin.com/okukahawez.sm
    این قسمت داخل بادی کپی میشود.
    http://hastebin.com/kefofizayu.xml
    لینک دمو
    http://teenweb.mihanblog.com/post/tag/%DA%A9%D8%AF%20%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87%20%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF

چندتا تغییرم میخواستم بدم توش.
    1. به جای قسمت دانلود نوشته بشه توضیحات .
    2. دانلود با لینک مستقیم و پسورد ومنبع و نوع فایل پاک بشه و به جاش هر متنی که توی مقدار (زمینه ی مطالب) نوشته میشه بیاد.
    3. ارتفاع جعبه به تعداد کارکتر هایی متنی که وارد میشود مربوط باشه.(یعنی اگه متن زیاد بود ارتفاع جعبه بیشتر بشه خودش و اگرم متن کوتاه بود حودش کوتاه تر بشه.یا به عبارتی یهو تو بعضی مواقع متن از جعبه بیرون نزنه)
    4. ایتم اخرم اینه که: الان که روی متن هاش میریم تغییر رنگ میده و زرد رنگ میشه.
    من میخوام اگه شدنی ا طوری بشه که موس هرجای متن رفت کارکتر ها از اول رنگی بشن تا جایی که موس اونجا هست.(اگر فکر میکنید شدنی نیست یا لوس میشه اخری رو انجام ندین.)
    من زیاد با این کد ها کلنجار رفتم اما نتونستم.یکم اطلاعات پایه برای اولش لازم دارم و از طرفی توی این موضوع هم عجله دارم.
    ایا میتونید زحمتش رو برای من بکشید؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱

به نام خدا

عرض سلامو خسته نباشید متاسفانه با توجه به وضعیت نا مساعدی که از بابت اینترنت و مشکلات کاری پیشرو وجود داره متاسفانه تقریبا مدت 20 روز هست وب سایت خودمو ابدیت نکردم و نمی تونم فکرمو در گیر کد نویسی کنم یه مقداری مشکل واسم پیش اومده اما تنها قولی که به شخص شما میتونم بدم این هست که به زودی فیلم رو با کیفیت بهتر در یک یا دو پارت قرار میدم و در آینده هم دوره پیشرفته رو تدریس خواهم کرد و در سایت قرار خواهم داد مواردی که گفتین کار سختی نیست ! اگر فیلم رو مشاهده کنید با دقت قابل انجام هست از روی همین فیلم و بقیه فیلم هایی که تدریس کردم افرادی روزانه پیام میزارن که واقعا تشکر می کنیم که اینقدر شیوا و روان توضیح دادین اصلا از کد نویسی چیزی نمی دونستیم و خیلی چیزای خوبی یاد گرفتیم فقط و فقط دقت کافی باید داشته باشید هیچ کاری با عجله و بدون صبر به نتیجه نمیرسه ! قربان شما با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    omidbehnia

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.