انجمن

مشکل در قسمت افزودن رسانه به نوشته  (۳ نوشته)

• gerami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵

با سلام
    من آخرین نسخه وردپرس رو نصب کردم...بعد از به روز رسانی هنگامی که می خوام عکسی رو از قسمت افزودن رسانه انتخاب و درون نوشته قرار بدم با کلیک بر روی افزودن رسانه پنجره مربوطه باز میشه ولی عکس ها رو نشون نمیده که من بخوام از بین اونها عکسم رو انتخاب کنم....ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • gerami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹

به عبارت دیگه مد grid در نمایش رسانه کار نمی کنه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۳

gerami گفت:
    به عبارت دیگه مد grid در نمایش رسانه کار نمی کنه

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !
    با انجام تغییراتی که دارم میگم مطالب شما پاک نمیشه ! اگر درست انجام بدین طبق توضیحات من

وردپرس 4.0.1 رو از مرجع وردپرس فارسی یعنی اینجا ! دانلود کنید
    بعد اکسترکتش کنید داخل سیتسم خودتون منظورم هست
    غیر از فایل پوشه wp-contennt و فایل wp-config.php یا wp-samplec-config.php بقیه دایرکتوری ها و فایل ها رو دوباره فشرده کنید و بعد به هاستتون برید و یه دایرکتوری جدید بسازی و همه فایل ها و دایرکتوری ها رو غیر از پوشه
    wp-content و فایل wp-config.php به اون دایرکتوری که ساختین انتقال بدین و بعدش فایل فشرده ای که داخل سیستمتون ایجاد کرده بودین رو داخل روت هاستتون آپلود کنید ! و اکسترکت کنید بعد وارد سایتتون بشید ببینید اگر پیغام به روز رسانی جداول پایگاه داده رو گرفتین موافقت کنید مشکلی نیست ! و بعد اگر مشکل حل شده لطفا از ستون سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه ضمنا اگر از جواب بنده راضی هستین ممنون میشم روی دکمه تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.