انجمن

عدم ارسال ایمیل فعال سازی  (۴ نوشته)

• zahra6377

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۸

سلام دوستان خسته نباشید
    من این وردپرس شبکه نصب کردم اما موقعی که کاربر ثبت نام میکنه ایمیل فعال سازی ارسال نمیشه.مشکلش از کجاست؟
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - gallery-photo - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲

zahra6377 گفت:
    سلام دوستان خسته نباشید
    من این وردپرس شبکه نصب کردم اما موقعی که کاربر ثبت نام میکنه ایمیل فعال سازی ارسال نمیشه.مشکلش از کجاست؟
    ممنون

معمولا مشکلات مربوط به عدم ارسال ایمیل مربوط به سرور می باشد اگر از هاستینگ خود پیگیری کردین و مشکلی وجود ندارد تنها راهی که میتونم به شما توصیه کنم این هست که برای پیدا کردن اطمینان خاطر بررسی بفرمایید چه کسانی روی هاستینگ شما از وردپرس استفاده می کنند و از اونها بپرسید بابت ارسال ایمیل به کاربران پس از ثبت نام مشکلی ندارند ! و مسئله بعدی ممکن است به تنظیمات ایمیل باشد برای ثبت نام از افزونه خاصی استفاده می کنید یا با خود فرم ثبت نام پیشفرض این کار صورت میگیرد ؟

zahra6377
  • zahra6377

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵

ممنونم
    مشکل حل شد متوجه شدم که سرویس یاهو از این سرویس پشتیبانی نمیکنه و ایمیل مدیر شبکه که در بخش تنظیات وارد میشه نباید از سرویس یاهو باشه .من جیمیل گذاشتم و مشکل حل شد

آموزش وردپرس - mojtaba9601
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۱

zahra6377 گفت:
    ممنونم
    مشکل حل شد متوجه شدم که سرویس یاهو از این سرویس پشتیبانی نمیکنه و ایمیل مدیر شبکه که در بخش تنظیات وارد میشه نباید از سرویس یاهو باشه .من جیمیل گذاشتم و مشکل حل شد

خواهش می کنم فقط خواهر گلم از این به بعد هر وقت مشکلتون حل شدش با ذکر علت حل شدن مشکل تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین تا سایر دوستان و همکاران بدونن تاپیک حل شده هست و هم کسی به زحمت نیفته و هم از اسپم شدن جلوگیری بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

zahra6377 - mojtaba9601

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.