انجمن

مشکل بعد از بروز رسانی  (۴ نوشته)

• moj007

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۲

با سلام من دیروز نسخه ی وردپرسم رو به آخرین نسخه ی موجود ارتقاع دادم ولی یه مشکلی پیدا کردم وقتی میخوام به یه متن لینک بدم هر چی کلیک میکنم پنجره اش باز نمیشه و نمیتونم لینک بدم قبل از بروز رسانی مشکلی نداشت
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۹

قبل از هر اقدامی عقل حکم می کنه یه فول بکاپ بگیرید !
    با انجام تغییراتی که دارم میگم مطالب شما پاک نمیشه ! اگر درست انجام بدین طبق توضیحات من

وردپرس 4.0.1 رو از مرجع وردپرس فارسی یعنی اینجا ! دانلود کنید
    بعد اکسترکتش کنید داخل سیتسم خودتون منظورم هست
    غیر از فایل پوشه wp-contennt و فایل wp-config.php یا wp-samplec-config.php بقیه دایرکتوری ها و فایل ها رو دوباره فشرده کنید و بعد به هاستتون برید و یه دایرکتوری جدید بسازی و همه فایل ها و دایرکتوری ها رو غیر از پوشه
    wp-content و فایل wp-config.php به اون دایرکتوری که ساختین انتقال بدین و بعدش فایل فشرده ای که داخل سیستمتون ایجاد کرده بودین رو داخل روت هاستتون آپلود کنید ! و اکسترکت کنید بعد وارد سایتتون بشید ببینید اگر پیغام به روز رسانی جداول پایگاه داده رو گرفتین موافقت کنید مشکلی نیست ! و بعد اگر مشکل حل شده لطفا از ستون سمت چپ بالا روی گزینه حل شده کلیک کنید تا سایر دوستان به زحمت نیفتن و از اسپم جلوگیری بشه ضمنا اگر از جواب بنده راضی هستین ممنون میشم روی دکمه تشکر مثل من کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

moj007
  • moj007

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۲

با تشکر از راهنماییتون البته تمامی موارد ذکر شده رو من رعایت کردم متوجه شدم مشکل از یک افزونه است
    مشکل از افزونه ی All In One SEO Pack بود که من نسخه ی 2.0.4 رو دارم حالا باید چیکار کنم که هم افزونه رو داشته باشم و هم این مشکل رو هم نداشته باشم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۵

کاری که من به شما گفتم رو انجام دادین ؟ آیا افزونه آخرین ورژن هست ؟

moj007

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.