انجمن

تغییر افزونه private-messagess  (۴ نوشته)

• bahman2014

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۹

سلام
    من از افزونه private-messagess(پیام خصوصی) استفاده میکنم.

میخام تو این افزونه و در قسمت فرستادن پیام خصوصی ،،، کادر دریافت کننده که شامل اسامی اعضای سایته، برا کسایی که تو سایت "نقش مشترک" دارند به نمایش در نیاد و دریافت کننده فقط admin و یا شخصی که من تعیین میکنم باشه

لطفا راهنماییم کنید که باس کجای این افزونه رو تغییر بدم؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۳:۲۴

bahman2014 گفت:
    سلام
    من از افزونه private-messagess(پیام خصوصی) استفاده میکنم.

میخام تو این افزونه و در قسمت فرستادن پیام خصوصی ،،، کادر دریافت کننده که شامل اسامی اعضای سایته، برا کسایی که تو سایت "نقش مشترک" دارند به نمایش در نیاد و دریافت کننده فقط admin و یا شخصی که من تعیین میکنم باشه

لطفا راهنماییم کنید که باس کجای این افزونه رو تغییر بدم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید نیاز به تغییر داخل افزونه نیست کافیه افزونه user role editor رو نصب کنید یه مقداری که باهاش کار کنید دستتون میاد چه طوری این مورد رو حل کنید ضمنا اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم اعلام کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• bahman2014

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید نیاز به تغییر داخل افزونه نیست کافیه افزونه user role editor رو نصب کنید یه مقداری که باهاش کار کنید دستتون میاد چه طوری این مورد رو حل کنید ضمنا اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم اعلام کنید با تشکر

این افزونه از قیبل نصب هستش و شامل مواردی که ذکر شد نمیشه

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۱

شخصا خودم از همین افزونه های role editor و همین افزونه استفاده کردم و تو افزونه تنظیم نقش کاربری قسمتی برای اینکه کدوم نفش کاربری از این افزونه استفاده کنه ! از چه قسمتی از این افزونه استفاده کنه و از چه قسمتی نتونه استفاده کنه رو هم دیدم و استفاده می کردم ازش !! پس لطفا بیشتر تحقیق کنید اسم اون افزونه رو دقیق یادم نیست ! ولی میدونم بعد از اکتیو کردنش تو افزونه ها فارسی می نوشت نام افزونه رو ! و برای تایین سطح دسترسی ها بود ! با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها