انجمن

• egh_star2006

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱

سلام اساتید گل وردپرسی
    من یه پوسته طراحی کردم
    توی طراحی پوستم از پلاگین زمینه دلخواه(advanced-custom-fields ,category-widget)
    کمک گرفتم!
    حالا میخوام تنظیمات و کارهایی که با این پلاگین ها انجام دادم !مثلا آپلود لوگو سایت موقع نصب پوسته اینا بصورت خودکار نصب شه!
    یعنی پوسته رو که دادم به شما فعال کردین بگه این پوسته به این پلاگین ها نیاز داره و نصب شن!

چجوری میتونم این کارو بکنم؟؟؟؟
    خواهشا کمک کنید:(

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۲

egh_star2006 گفت:
    سلام اساتید گل وردپرسی
    من یه پوسته طراحی کردم
    توی طراحی پوستم از پلاگین زمینه دلخواه(advanced-custom-fields ,category-widget)
    کمک گرفتم!
    حالا میخوام تنظیمات و کارهایی که با این پلاگین ها انجام دادم !مثلا آپلود لوگو سایت موقع نصب پوسته اینا بصورت خودکار نصب شه!
    یعنی پوسته رو که دادم به شما فعال کردین بگه این پوسته به این پلاگین ها نیاز داره و نصب شن!

چجوری میتونم این کارو بکنم؟؟؟؟
    خواهشا کمک کنید:(

توضیح این مورد نیاز به اطلاعات خاصی داره در مورد برنامه نویسی به زبان php به شخصه تا به حال انجام ندادمش و هنوز وقت یاد گیری این مورد رو نداشتم اگر سایر دوستان اقدام به ارسال جواب کردن که هیچ در غیر این صورت بدون ارسال پست جدید لطفا صبور باشید تا ببینیم نتیجه ای داره یا خیر در غیر این صورت ممکنه خودم به زودی در جهت یاد گیری خودم این آموزش رو به صورت ویدویی تولید و در سایتم قرار بدم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

egh_star2006
  • egh_star2006

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۲

amoozesh98com گفت:

توضیح این مورد نیاز به اطلاعات خاصی داره در مورد برنامه نویسی به زبان php به شخصه تا به حال انجام ندادمش و هنوز وقت یاد گیری این مورد رو نداشتم اگر سایر دوستان اقدام به ارسال جواب کردن که هیچ در غیر این صورت بدون ارسال پست جدید لطفا صبور باشید تا ببینیم نتیجه ای داره یا خیر در غیر این صورت ممکنه خودم به زودی در جهت یاد گیری خودم این آموزش رو به صورت ویدویی تولید و در سایتم قرار بدم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

با سلام
    آقا مسلم یه مشکل دیگه دارم
    تموم این کارا برای اینه که قالب من از کنترل پنل پوسته پشتیبانی نمیکنه
    یعنی من میخوام برای پوستم یه کنترل پنل بزارم که بتونم تصاویر اسلاید شو و هدر و لوگو و...
    رو کنترل کنم ولی پوسته من از کنترل پنل هایی که برای مدیریت پوسته هست پشتیبانی نمیکنه
    خیلی تو افزونه ها دنبال همچین چیزی بودم
    ولی
    گیرم نیومد
    الان مجبورم با افزونه های دیگه این کار رو انجام بدم
    نظر؟؟؟؟
    نمیدونی چش شده که از افزونه تنظیمات پوسته پشتیبانی نمیکنه؟؟؟؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۲

نه والا من زیاد با افزونه ها کار نمی کنم

egh_star2006

درباره‌ی این موضوع