انجمن

چگونه تمام مطالب را یکجا حذف کنم؟  (۲ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۳

سلام من میخام حدود 13000 مطلب را پاک کنم بصورت دستی هر دفعه میشه 20 تا مطلب رو پاک کرد که مدت زیــــــادی طول میکشه تا حذفشون کرد. میخام تمام پست ها را حذف کنم (فقط پست ها نه صفحات. صفحات باید باقی بمانند) افزونه Bulk Actions Select All را نصب کردم در گام اول که با وردپرس آزمایش نشده بود در گام بعدی اصلا معلوم نیست که تنظیمات و گزینه هایش کجا هستنند گزینه ای برای انتخاب همه پیدا کردم. این افزونه را پاک کردم. افزونه Bulk Delete را نصب کردم سازگار بود. گزینه حذف تمام پست ها را انخاب میکنم و دکمه حذف را میزنم بعد یه صفحه بدون محتوا نشون داده میشه.در اوایل مینوشت ارور الان اصلا چیزی نشون نمیده هیچ پستی هم حذف نشد کاملا بیهوده بود.
    میخام تمام پست ها یکجا را حذف کنم. چی کار کنم؟
    به فارسی سرچ کردم همین افزونه هایی بود که کار نمیکنن به انگلیسی سرچ کردم "Delete all posts but not pages "به قول وردپرس فقط جفنگ پیدا کردم...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۳

rz76900 گفت:
    سلام من میخام حدود 13000 مطلب را پاک کنم بصورت دستی هر دفعه میشه 20 تا مطلب رو پاک کرد که مدت زیــــــادی طول میکشه تا حذفشون کرد. میخام تمام پست ها را حذف کنم (فقط پست ها نه صفحات. صفحات باید باقی بمانند) افزونه Bulk Actions Select All را نصب کردم در گام اول که با وردپرس آزمایش نشده بود در گام بعدی اصلا معلوم نیست که تنظیمات و گزینه هایش کجا هستنند گزینه ای برای انتخاب همه پیدا کردم. این افزونه را پاک کردم. افزونه Bulk Delete را نصب کردم سازگار بود. گزینه حذف تمام پست ها را انخاب میکنم و دکمه حذف را میزنم بعد یه صفحه بدون محتوا نشون داده میشه.در اوایل مینوشت ارور الان اصلا چیزی نشون نمیده هیچ پستی هم حذف نشد کاملا بیهوده بود.
    میخام تمام پست ها یکجا را حذف کنم. چی کار کنم؟
    به فارسی سرچ کردم همین افزونه هایی بود که کار نمیکنن به انگلیسی سرچ کردم "Delete all posts but not pages "به قول وردپرس فقط جفنگ پیدا کردم...

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یه راه ساده و بدون درد سر می شناسم که میگم ! تو کمتر از ده دقیقه همشو هر چی هست و نیست رو با کاری که میگم پاک کن برو تو پنل ادمین وردپرس برو به قسمت نوشته ها بالای صفحه سمت چپ یه گزینه هست نوشته تنظیمات صفحه ! روی اون کلیک کن میاد پایین باز که شد سمت راست یه باکس هست عدد میگیره اونجا بنویس 999 که بیشتر از این مقدار هم نمیگیره اجرا رو بزن 999 تا پست رو لیست می کنه ! تیک رو بزن همه رو انتخاب کن اکشن رو بزار روی حذف کردن اجرا کن ! تمام دوباره اگر دیدی اون عدد 999 شده 17 تا دوباره همین کارو تکرار کن طی کمتر از ده دقیقه با اطمینان خاطر بدون درد سر تماما پاک می کنی در پایان با توجه به توضیحات من در صورتی که مشکلت حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدی تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه هم همکاران به زحمت نیفتن در ضمن اگر مطلب من مفید بود ممنون میش روی دکمه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rz76900 - mohsen.smh

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها