انجمن

سوال در مورد تاثیر سایت وردپرس بر روی افزایش سئوی انجمن  (۲ نوشته)

• samaram

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۵

ما یه انجمن وبولتین داریم که روی آدرس مثلا: forum.mysite.ir قرار داره
    سوال 1: حالا اگر بیایم روی خود دامنه یعنی آدرس mysite.ir یه سایت وردپرسی راه اندازی کنیم و روی موارد افزایش سئو و بازدید این سایت وردپرسی کار کنیم، روی بهبود رتبه الکسای انجمن هم تاثیر داره دیگه. درسته؟

سوال2: برای افزایش ورودی گوگل، چطور می شه از این سایت وردپرسی استفاده کرد؟ ببینید ما اگر روی سئوی این سایت وردپرسی کار کنیم، ورودی گوگل به اون افزایش پیدا میکنه. اما این ورودی ها به سایت هست، ورودی به انجمنمون نیست دیگه. درسته؟

ممنون میشم اگر توضیح هم بدید راه اندازی یه سایت وردپرسی روی دامنه ی اصلیمون چه تاثیری میتونه روی انجمن ویبولتینمون که روی ساب دومین قرار داره بشه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸

ما یه انجمن وبولتین داریم که روی آدرس مثلا: forum.mysite.ir قرار داره
    سوال 1: حالا اگر بیایم روی خود دامنه یعنی آدرس mysite.ir یه سایت وردپرسی راه اندازی کنیم و روی موارد افزایش سئو و بازدید این سایت وردپرسی کار کنیم، روی بهبود رتبه الکسای انجمن هم تاثیر داره دیگه. درسته؟

بله قطعا شک نکنید روی الکسای دامین تاثیر داره ! اما روی بازدید انجمن و سئو اون تو گوگل خیر !

سوال2: برای افزایش ورودی گوگل، چطور می شه از این سایت وردپرسی استفاده کرد؟ ببینید ما اگر روی سئوی این سایت وردپرسی کار کنیم، ورودی گوگل به اون افزایش پیدا میکنه. اما این ورودی ها به سایت هست، ورودی به انجمنمون نیست دیگه. درسته؟

بله همین طوره ورودی ها به سایت هست نه به انجمن برای انجمن باید سئو جدا صورت بگیره برای سایت جدا ! در ضمن یه راه توصیه شده اینه که آدرس انجمن رو تو سایت قرار بدین تا کاربران با انجمن هم آشنا بشن یک روش غیر منطقی - اعصاب خراب کن و نامردی هم باز کردن پاپ آپ هست که خیلی از دوستان ازش استفاده می کنن البته جسارت نباشه واقعا نامردیه 10 تا پاپ آپ میاد بالا سیستم طرف هنگ می کنه من که 12 گیگ رم دارم رو سیستمم 5 کور سی پیو کم نمیارم اون بدبختی که 1 گیگ رم داره نامردیه واقعا در حقش امید وارم دستگیرتون شده باشه چی گفتم.

ممنون میشم اگر توضیح هم بدید راه اندازی یه سایت وردپرسی روی دامنه ی اصلیمون چه تاثیری میتونه روی انجمن ویبولتینمون که روی ساب دومین قرار داره بشه؟

به نظر من تاثیری نداره به صورت مستقم ! و تاثیر فقط غیر مستقیم هست که عملا گفتم لینک بدین ! تبلیغات متنی بزارید داخل سایت برای انجمن ! و بنر بزارید یا پاپ آپ امید وارم توضیحات مورد رضایت شما بوده باشه در صورت اینکه تفهیم بود توضیحاتم داداش و مشکلتون رو رفع شد ممنون میشم تاپیک رو از منو سمت چپ بالا در حالت حل شده قرار بدین تا سایر دوستان و همکاران عزیزم هم به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه مطلب منم اگر مفید بود زیر پستم روی دکمه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    samaram

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.