انجمن

مشکل در تعیین اعتبار سنجی افزونه ARFORMS  (۴ نوشته)

• p30yaran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲

سلام
    دوستان من میخوام با افزونه Arforms یه فرم ورود بسازم
    برای اینکار فیلد نام کاربری و رمز عبور گذاشتم و در تنظیمات تعیین کردم که به جای نمایش پیام به یه برگه که قبلا ایجاد کردم بره
    مشکل اینجاست که من باید چکار کنم به جای دکمه ثبت ، بره جستجو کنه نام کاربر آیا در دیتابیس هست یا نه که اگه نام کاربری و رمز عبور درست بود به جای ثبت به صفحه ای که بهش گفتم بره
    امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
    پیشاپیش از همکاری تون کمال تشکر رو دارم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - forklift
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰

p30yaran گفت:
    سلام
    دوستان من میخوام با افزونه Arforms یه فرم ورود بسازم
    برای اینکار فیلد نام کاربری و رمز عبور گذاشتم و در تنظیمات تعیین کردم که به جای نمایش پیام به یه برگه که قبلا ایجاد کردم بره
    مشکل اینجاست که من باید چکار کنم به جای دکمه ثبت ، بره جستجو کنه نام کاربر آیا در دیتابیس هست یا نه که اگه نام کاربری و رمز عبور درست بود به جای ثبت به صفحه ای که بهش گفتم بره
    امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
    پیشاپیش از همکاری تون کمال تشکر رو دارم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید
    فکر نمی کنم این مورد ارتباطی به افزونه داشته باشه میشه بیشتر توضیح بدین قصدتون از انجام این کار چیه در نهایت هدفتون چیه ؟

p30yaran
  • p30yaran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۵

ممنون از پاسخ تون آقای فلاح عزیز
    ببینید میخوایم یه فرم طراحی کنیم که مثلا چند دانشجو داریم (نام کاربری و رمز تو دیتابیس هست)
    میخوایم یه فرم درست کنیم که به یه برگه برن و اونجا مطلبی رو مشاهده کنند
    حتما باید با این افزونه طراحی کنیم
    الان فرم ساختم شامل نام کاربری و رمز عبور الان بهش گفتم در صورت صحت بره به برگه ای خاص ، الان مشکل اینه هر نام کاربری و رمزی بزنی میره اون صفحه ، اینجور که گفتن باید از تنظیمات باشه و بدون کد نویسی
    الان مشکل اینه که چکار کنیم بررسی کنه نام کاربری و رمز درست هست بعد بره اون صفحه
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
    بازم ممنون از لطف تون

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۵

p30yaran گفت:
    ممنون از پاسخ تون آقای فلاح عزیز
    ببینید میخوایم یه فرم طراحی کنیم که مثلا چند دانشجو داریم (نام کاربری و رمز تو دیتابیس هست)
    میخوایم یه فرم درست کنیم که به یه برگه برن و اونجا مطلبی رو مشاهده کنند
    حتما باید با این افزونه طراحی کنیم
    الان فرم ساختم شامل نام کاربری و رمز عبور الان بهش گفتم در صورت صحت بره به برگه ای خاص ، الان مشکل اینه هر نام کاربری و رمزی بزنی میره اون صفحه ، اینجور که گفتن باید از تنظیمات باشه و بدون کد نویسی
    الان مشکل اینه که چکار کنیم بررسی کنه نام کاربری و رمز درست هست بعد بره اون صفحه
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
    بازم ممنون از لطف تون

عزیز بنده در این باره واقعا اطلاعاتی ندارم و در مورد توضیحاتی که دادین هیچ چیزی دستگیرم نشد که بتونم اگر اطلاعاتی هم در باره این افزونه دارم راهنمایی کنم اما در هر صورت فکر نمی کنم این افزونه اینقدر هوشمند طراحی شده باشه که بدون نیاز به کد نویسی خاصی بتونه برای شما اقدامی که میخواید رو انجام بده به همین جهت با احترام کامل و رعایت شخصیت شما که خدایی نکرده مورد آزار و ناراحتی جنابتان نباشم داداش صبر کن از بچه ها اگر کسی امکان راهنمایی داشت راهنمایی می کنه اگر یه سالم بگذره نیاز به ارسال پست مجدد و تاکید به راهنمایی نیست اگر من خودم بدونم نوکرتم هستم از بچه ها هر کی بدونه راهنمایی می کنه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

p30yaran

درباره‌ی این موضوع