انجمن

مشکل عملکرد زمینه های دلخواه  (۶ نوشته)

• naghmesara

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۷

با سلام
    کد زیر که براتون قرار میدم بخشی از قالبیه که طراحی کردم ولی متاسفانه در بخش زمینه های دلخواه مشکل داره.
    مشکل از این قراره که زمینه های دلخواهی که در زیر براتون قرار میدم در بخش افزودن نوشته قابل رویت نیست.

<div class="infos namef"><span><?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام فیلم',true); ?></span></div>
    <div class="infos format"><span>نوع فرمت و کیفیت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نوع فرمت و کیفیت',true); ?></span></div>
    <div class="infos lang"><span>ساخت کشور و زبان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ساخت کشور و زبان',true); ?></span></div>
    <div class="infos genere"><span>ژانر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ژانر',true); ?></span></div>
    <div class="infos datep"><span>حجم فایل : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'حجم فایل',true); ?></span></div>
    <div class="infos imdb"><span>امتیاز :  <?php echo get_post_meta($post->ID, 'امتیاز',true); ?></span></div>
    <div class="infos update"><span>ارسال شده : <?php the_time(__('j F, Y','kubrick')) ?></span></div>
    <div class="infos sub"><span>زیر نویس : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'زیر نویس',true); ?></span></div>
    <div class="infos views"><span><?php echo get_post_meta($post->ID, 'قسمت',true); ?></span></div>
    <div style="height:100px;">
    <div class="infos story"><span>خلاصه داستان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'خلاصه داستان',true); ?></span></div>
    </div>

لطفا کمکم کنید.
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴

naghmesara گفت:
    با سلام
    کد زیر که براتون قرار میدم بخشی از قالبیه که طراحی کردم ولی متاسفانه در بخش زمینه های دلخواه مشکل داره.
    مشکل از این قراره که زمینه های دلخواهی که در زیر براتون قرار میدم در بخش افزودن نوشته قابل رویت نیست.

<div class="infos namef"><span><?php echo get_post_meta($post->ID, 'نام فیلم',true); ?></span></div>
    <div class="infos format"><span>نوع فرمت و کیفیت : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'نوع فرمت و کیفیت',true); ?></span></div>
    <div class="infos lang"><span>ساخت کشور و زبان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ساخت کشور و زبان',true); ?></span></div>
    <div class="infos genere"><span>ژانر : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'ژانر',true); ?></span></div>
    <div class="infos datep"><span>حجم فایل : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'حجم فایل',true); ?></span></div>
    <div class="infos imdb"><span>امتیاز :  <?php echo get_post_meta($post->ID, 'امتیاز',true); ?></span></div>
    <div class="infos update"><span>ارسال شده : <?php the_time(__('j F, Y','kubrick')) ?></span></div>
    <div class="infos sub"><span>زیر نویس : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'زیر نویس',true); ?></span></div>
    <div class="infos views"><span><?php echo get_post_meta($post->ID, 'قسمت',true); ?></span></div>
    <div style="height:100px;">
    <div class="infos story"><span>خلاصه داستان : <?php echo get_post_meta($post->ID, 'خلاصه داستان',true); ?></span></div>
    </div>

لطفا کمکم کنید.
    با تشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یعنی باکس زمینه های دلخواه هنگام افزودن نوشته نیست ؟ منظورتون اینه ؟ با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

naghmesara
  • naghmesara

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۹

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یعنی باکس زمینه های دلخواه هنگام افزودن نوشته نیست ؟ منظورتون اینه ؟ با تشکر

خیر باکس رو که از بالای صفحه میشه اضافه کرد.
    مشکل اینه که فیلدهای تعریف شده
    به صورت منوی بازشونده داخل باکس زمینه های دلخواه وجود ندارند.
    با تشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴

naghmesara گفت:

خیر باکس رو که از بالای صفحه میشه اضافه کرد.
    مشکل اینه که فیلدهای تعریف شده
    به صورت منوی بازشونده داخل باکس زمینه های دلخواه وجود ندارند.
    با تشکر

از روی آموزشی که من تهیه کردم برای کد نویسی جلو رفتین یا خیر ؟

naghmesara
  • naghmesara

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۳

amoozesh98com گفت:

از روی آموزشی که من تهیه کردم برای کد نویسی جلو رفتین یا خیر ؟

متاسفانه آموزش های شما را ندیدم.
    کدی که برای ایجاد زمینه های های دلخواه استفاده کردم تنها کد زیر است.
    <?php echo get_post_meta($post->ID, 'name',true); ?>
    شما کد بالا رو تایید میکنید یا خیر؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱

تنها توصیه ای که می تونم به شما کنم مبنی بر خوندن توضیحات زیر و اقدام به کاریه که گفتم :

در صورتی که می خواید حرفه ای عمل کنید و شروع به یادگیری وردپرس به طور حرفه ای کنید توصیه می کنم از یک مرورگر که استفاده نمی کنید همیشه ! همیشه موقع سرچ ! یک مرتبه کشش رو خالی کنید و بعد سرچتون رو انجام بدین !

عبارت : افزودن زمینه دلخواه به پوسته وردپرس (مقدماتی) + فیلم آموزشی
    رو در گوگل سرچ کنید و روی لینک اول کلیک کنید و با دقت فیلم آموزشی رو مشاهده کنید 90 دقیقه به صورت کاملا فارسی تمام توضیحات رو دادم هر آنچه که نیاز دارید و بعد اگر مشکلی بود در همین تاپیک مطرح کنید تا راهنمایی بشید و اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم تاپیک رو به حالت حل شده از منو سمت چپ بالا تغییر وضعیت بدین تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه هم سایر همکارانم به زحمت نیفتن و اگر مطالب من مفید بود ممنون میشم زیر تمام پست هام روی دکمه های تشکر کلیک کنید با تشکر

naghmesara

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.