انجمن

مشکل افزونه Tango Smileys Extended  (۴ نوشته)

• btabir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷

سلام دوستان
    یک مشکلی با افزونه Tango Smileys Extended داشتم اگه میشه کمکم کنین
    ببینید من وقتی از شکلک های این افزونه داخل پست اسفاده میکنم
    مثالش یک خط متنی نوشتم اخر اون خط یک شکلک گذاشتم اما توی نمایش درون سایت وقتی میرم پست رو پیداش میکنم میام اون شکلک زیر اون خط میمونه
    یا مثلا اگه وسط یک خط گذاشته باشمش یا وسط یک جمله اون جمله رو دو تیکش میکنه سمت اول جمله رو توی یک خط نگهش میداره بعد یه بریک میزنه خط زیریش شکشک میاد باز یه بریک و خط زیری شکشک هم قسمت دوم جمله میادش در صورتی که من همه اینا رو تو یک خط نوشتم
    اگه میشه راهنماییم کنین این بریک رو ازش بر دارم و هر جا شکلک رو گذاشتم نمایشش هم تو همون قسمت خط و جمله باشه و بریک نزنه

مثالش هم تو این پست سایتم هستش
    http://4you-fun.ir/?p=37

راستی تو قسمت نظارت سایت هم وقتی رو شکلک ها کلیک میکنی اضافش نمیکنه به کامنت ها! :(

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۴

این افزونه برای نمایش شکلک ها از تگ img استفاده می کنا طبیعتا و پس از بررسی به این نتجیه رسیدم که داخل style.css
    کلاسی دارید مبنی بر اطلاعات زیر :

.postnext img {
        clear: both;
        display: inline-block;
        height: auto;
        margin-left: auto;
        margin-right: auto;
        max-height: 430px;
        max-width: 430px;
        opacity: 0.7;
        width: auto;
    }

که این باعث انجام اینتر شدن میشه ! و البته در مورد قرار گرفتن tag br هم مربوط به خود افزونه هست ! اگر خود افزوه در قسمت تنظیماتش عبارتی برای تنظیم این مورد که br نزنه نداره ! تنها راه به نظرم ویرایش افزونه هست که با هر بار آبدیت این مشکل هست توصیه من به شما استفاده از افزونه ای دیگری هست به نام :

Speedy Smilies

در پایان توضیحاتم پس از حل شدن مشکلتون ممنون میشم به قوانین انجمن احترام بزارید و از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حل شده تغییر وضعیت بدین تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه و هم سایر همکاران و دوستان عزیزم به زحمت نیفتن در پایان اگر توضیحاتم مفید بود ممنون میشم روی دکمه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

btabir
  • btabir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۶

سلام
    آیا افزونه پیشنهادیتون Speedy Smilies اشکالی زیبا و متعدد دارد؟؟
    و اینکه اگر تنظیمات br این افزونه را اگر راهنماییم می کردید پیدا و درستش میکردم تا حدودی از کد نویسی سر رشته در حد ویرایش و دست کاری بلد هستم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۷

btabir گفت:
    سلام
    آیا افزونه پیشنهادیتون Speedy Smilies اشکالی زیبا و متعدد دارد؟؟
    و اینکه اگر تنظیمات br این افزونه را اگر راهنماییم می کردید پیدا و درستش میکردم تا حدودی از کد نویسی سر رشته در حد ویرایش و دست کاری بلد هستم

عزیز در مورد تنظیمات br من از این افزونه استفاده نکردم خودتون باید داخل تنظیمات رو بررسی کنید در مورد شکلک های متعدد هم اگر این افزونه شما رو راضی نمی کنه افزونه های دیگه ای هم هستن که تو گوگل باید سرچ کنید تا مشکلتون حل بشه در ضمن پس از حل شدن مشکلتون ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین تا سایر دوستان و همکاران عزیزم هم به زحمت نیفتن و از اسپم هم جلوگیری بشه در ضمن اگر مطالب من مفید بود زیر همه پست های من اگر زحمتی نیست روی دکمه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

btabir

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.