انجمن

ارور XML Parsing Error: no element found  (۶ نوشته)

• mousa1586

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۲

دسته تگ سایت مپ بالا نمیاد و این ارور رو میده:
    XML Parsing Error: no element found
    در این آدرس:
    site.com/sitemap-tax-post_tag.xml
    گوگل وبمستر بابت این لینک ارور داده
    لطفا راهنمایی کنید چطور مشکل را حل کنم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

mousa1586 گفت:
    دسته تگ سایت مپ بالا نمیاد و این ارور رو میده:
    XML Parsing Error: no element found
    در این آدرس:
    site.com/sitemap-tax-post_tag.xml
    گوگل وبمستر بابت این لینک ارور داده
    لطفا راهنمایی کنید چطور مشکل را حل کنم

دقیقا این مشکل رو یکی از دوستان هم چند روز پیش مطرح کردن لطف بفرمایید به من یک ایمیل بدین انم جیمیل من amoozesh98 تا خودم بررسی کنم و علت رفع مشکل رو مطرح کنم ایشون هم هر کار کردن خودشون نتونستن مشکل رو حل کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• mousa1586

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸

amoozesh98com گفت:

دقیقا این مشکل رو یکی از دوستان هم چند روز پیش مطرح کردن لطف بفرمایید به من یک ایمیل بدین انم جیمیل من amoozesh98 تا خودم بررسی کنم و علت رفع مشکل رو مطرح کنم ایشون هم هر کار کردن خودشون نتونستن مشکل رو حل کنن با تشکر

راه حل را بفرمایید خودم انجام میدم

آموزش وردپرس
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵

amoozesh98com گفت:

آقای فلاح نیت
    ضمن سلام و تشکر، آیا بهتر نیست روش حل مشکل در همین انجمن مطرح گردد تا دیگر کاربران نیز از آن بهره مندد گردند؟

باتشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۲

araz گفت:

آقای فلاح نیت
    ضمن سلام و تشکر، آیا بهتر نیست روش حل مشکل در همین انجمن مطرح گردد تا دیگر کاربران نیز از آن بهره مندد گردند؟

باتشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید داداش گلم آراز جان یکی از بچه ها مدیر وب سایت meliseo همین مشکل رو داشت که چند روز پیش تو انجمن تاپیک زده بود هر راهنمایی به ایشون کردم نتونستن مشکل رو حل کنن و به همین طی مکاتباتی که صورت گرفته بود مبنی بر عدم قرار دادن ایمیل جهت راهنمایی کاربران محترم و انتقاد شخص خودم بر راهنمایی بچه ها در بعضی از موراد که بعد از کلی راهنمایی و تاپیک و تاپیک و تاپیک مجبور به بررسی به صورت شخصا میشم که دیگه واقعا هم از به اسپم کشیده شدن تاپیک جلوگیری بشه هم زود تر به بنده های خدا کممک بشه برای همین زمانی دیگه عقلم به جایی نرسه تنها راه بررسی مشکل با چش خودم هست در ثانی مدیر meliseo هم که تازه تاسیس بود سایتشون این مشکل رو نتونستن حل کنن و من بهشون گفتم با ایمیل من درارتباط باشید تا خودم بررسی کنم و بلکم حل بشه و بعد داخل انجمن علت حل مشکل رو مطرح کنم تا سایر دوستان نیز استفاده کنن برای همین چون ایشون هنوز به درخواست من جواب ندادن من موفق به بررسی و رفع مشکل نبودم که حالا بتونم به ایشون اینجا دقیقا راهنمایی بدم ! برای همین هم به ایشون گفتم که ایمیل من اینه و با من در ارتباط باشید و قرار هم بر این بوده که پس از حل مشکل داخل انجمن علت حل اون مطرح بشه و تاپیک به حالت حل شده تغییر وضعیت داده بشه که هم از اسپم جلوگیری بشه هم دوستان عزیزم مثل شخص شما به زحمت نیفتن داداش در ضمن در این باره من باید تکلیفم واقعا روشن بشه اگر اعتماد به شخص من دارن و صحت صحبت های من ، من فعالیتمو ادامه بدم در غیر این صورت من پیش کسی خورد نشم داداش چون تا الان هم هر راهنمایی بیرون انجمن کردم علت حلشو داخل انجمن مطرح کردم با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۴

mousa1586 گفت:

راه حل را بفرمایید خودم انجام میدم

داداش جواب شما رو هم دادم اگر تمایل به رفع و بررسی مشکل دارید بفرمایید تا پس از حل مشکل مثل همه دوستانی که کمک کردم به شما هم کمک کنم و علت حل مشکل رو مطرح کنیم تا بقیه هم استفاده کنن با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.