انجمن

کاهش ناگهانی ترافیک و کلمات جستجو شده بر اثر نسبت پلاگی  (۶ نوشته)

• ali_tavanaie

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۱

سلام
    متسفانه از وقتی این دو پلاگین رو نصب کردم (W3C Total cache و Wordfence) خیلی شدید مشکل دار شده سایتم
    از کدوم می تونه باشه به نظر شما؟ چطور میشه سریع بردش به وضعیت قبل؟
    اوایل سرعت لود رو زیاد کرد از 5.5 به 2 و خورده ای اما الآن شده 8 و خورده ای.
    این هم عکس کاهش آمار سایت:
    http://www.iran-lighting.com/wp-content/uploads/2014/12/dnc-3u451se8.png

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید همشهری عزیزم کاهش آمار سایت + لود سایت دو مشکل متفاوفت هست اما کاهش بازدید به صورت مستقیم زیاد به لود وب سایت ارتباط نداره چون وب سایت شما بالاخره باز میشه ! شاید لودش بالا باشه ولی مشکلی در باز شدن وجود نداره که رباط گوگل بررسی کنه و ببینه سایت باز نمیشه در این باره شما باید با متخصص سئو صحبت کنید قطعا نظر دقیقی نمی تونم بدم البته نه من بلکه خیلی از بچه های انجمن به خاطر همین برای اینکه به مشکلی نخورین سریع تر باید با متخصص سئو صحبت کنید و اینکه OnPage شما تقریبا 1.8 مگابایت حجم داره و نزدیک به 130 تا درخواست از سرور این خیلی بده ! برای حل این مشکل شما اگر w3 رو هم غیر فعال کنید مطمنن تعداد درخواست ها بیشتر و حجم صفحه اصلی بالا تر خواهد رفت ! در مورد اون یکی افزونه هم باهاش کار نکردم میشه بگید کاربردش چیه ؟ در صورتی که تمایل به گرفتن راهنمایی از متخصص سئو داشتین بگید تا من با یکی از بچه های مشهدی صحبت کنم ایشون باهاتون صحبت کنن اینم جیمیل من amoozesh98 با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

ali_tavanaie
  • ali_tavanaie

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲

سلام
    افزونه wordfence یک افزونه امنیتی هست
    مشکل سایت من با w3 total cache این هست که این افزونه بعد از یک مدت مشکل دار میشه و درخواست خالی کردن کش رو می ده ، بعد بعضی صفحات بالا نمی آد.
    من توی بعضی کیورد ها مدت خیلی طولانی اولین بودم و برای بعضی ها 3-4 سال هست صفحه اول هستم ، نمی دونم چی شد یک دفعه گوگل این قدر بی مهر شد! اما خوب ظاهرا از وبمستر گوگل بر می آد که یک سری ارور load صفحات داشته سایت ام که احتمالا از w3 total cache ناشی می شه که نمی تونسته بعضی صفحات رو کش شده لود کنه.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۸

پس با توجه به اینکه وب مستر رو بررسی کردین من پیشنهاد می کنم این افزونه رو غیر فعال کنید انجام تنظیمات این افزونه تو اینترنت بسیار هست ! آموزشش ولی به نظر من و تجربه من استفاده از این افزونه نه تنها به سایت لطمه میزنه بلکه مشکل رو بیشتر می کنه ! فقط یه خوبی که داره یه سری کار انجام میده که انجامشون با دست بهتره ! به نظر من کشینگ بهتره توسط سرور انجام شده باشه نه ما برداریم با چهار تا افزونه این کارو بکنیم.

ali_tavanaie
  • ali_tavanaie

آفلاین
    عضو
    ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴

سلام
    یک چیز جالب،
    ظاهرا وقتی وردپرس رو دوباره نصب کرده بودم (فولدرهای اضافه رو حذف کرده بودم) ، فایل وبمستر گوگل هم حذف شده بود ، اما گوگل دیوانه ارور نمی داد ، دیروز ارور داد فایل رو سرجاش گذاشتم درست شد.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۷

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید با توجه به اینکه مشکلتون حل شده محسوب میشه شخصا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت دادم تا از اسپم شدن و به زحمت افتادن سایر دوستان و همکاران جلوگیری بشه در ضمن اگر در این رابطه به مشکلی خوردین دوباره داخل همین تاپیک مطرح کنید برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست فقط کافیه زیر تمام پست ها روی دکمه های تشکر کلیک کنید برای دلگرمی بیشتر در همراهی های بعدی در ضمن پس از حل شدن مشکلتون ممنون میشم با ذکر علت مثل همین الان که این کارو انجام دادین تاپیک رو هم از منو سمت چپ بالا به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.