انجمن

مشکل در ادرس وردپرس در ساب دامین  (۳ نوشته)

• farbodpoles

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۷

سلام

یک وردپرس روی یک ساب دامین داشتم که در قسمت همگانی ادرسش رو به site.com/blog عوض کردم و دیگه سایت بالا نمیاد باید چیکار کنم؟

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۶

به این روش اقدام کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    farbodpoles - آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱

farbodpoles گفت:
    سلام

یک وردپرس روی یک ساب دامین داشتم که در قسمت همگانی ادرسش رو به site.com/blog عوض کردم و دیگه سایت بالا نمیاد باید چیکار کنم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در پایان توضیحات آقا آراز برادر عزیزم اگر به مشکلاتی مبنی بر عدم کارکرد درست لین ها بر خوردین ! چی کار کنید :

تذکر : قبل از انجام هر کاری یه فول بکاپ بگیرید که به مشکل بر نخورید !

از دیتا بیس مذکور یک خروجی بگیرید و اون رو با نرم افزار notepad++ باز کنید و از منو سرچ گزینه replace رو انتخاب کنید یا کلید های ترکیبی ctrl +h رو بزنید و بعدش تو باکس اول سمت چپ آدرس قبلی تو باکس زیری آدرس جدید و بعد هم از سمت راست روی گزینه replace all کلیک کنید این طوری تمام آدرس ها درست و سالم باقی می مونه در نهایت فایل رو ذخیره کنید و به دیتا بیس مذکور در phpmyadmin بر گردین و دیتا بیس رو دراپ کنید و از بالا روی گزینه import کلیک کنید تا فایلی که ویرایش کردین رو انتخاب کنید و بعد دکمه GO رو بزنید در نهایت مشکلتون باید به صورت کامل حل بشه
    تذکر : قبل از انجام هر کاری یه فول بکاپ بگیرید که به مشکل بر نخورید !

و در پایان اگر مشکلتون حل شده تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین تا هم از اسپم شدن جلوگیری بشه هم سایر دوستان و همکاران عزیزم به زحمت نیفتن در ضمن اگر توضیحات من کافی و مفید بود ممنون میشم روی دکمه تشکر زیر پستم کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.