انجمن

پنهان شدن دسته ها + برچسب ها  (۲ نوشته)

• محمد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۳:۵۰

سلام دوستان .
    من 3 روزی میشه که وردپرسو نصب کردم
    نسحه وردپرس من 4.0.1 هست
    بعد از نصب افزونه های مورد نیاز , قسمت دسته های سایت خودمو پر کردم .
    و همچنین فرداش یک پست زدم .
    اما متاسفانه الان وقتی داخل سایتم میشم برچسب های پست من + دسته بندی هایی که کرده بودم تو سایت مشخص نیست و می نویسه :: دسته بندی نشده
    وهمچنین وقتی میرم تو پنل مدیریت وردپرس خودم , اونجا هم وقتی به قسمت دسته بندی می رم هیچی نمایش داده نمیشه برام .
    لازم به ذکره که 10 دقیقه پیش یه بار اینطوری شده بود ولی بعد 30 دقیقه درست شد الان بازم این اتفاق افتاده .
    همچنین وقتی تو قیسمت ( همه نوشته ها ) می رم و پستمو کلید میکنم و میرم توش . اونجا هم هیچ برچسبی زده نشده و هیچ دسته ای یافت نمیشه که برای پست انتخاب بکنی .
    ---------------
    من هم دسته بندی هامو درست انجام داده بودم و هم برای پست خودم برچسب زده بودم . اما متاسفانه الان چیزی نمیبینم .
    علتش چی میتونه باشه ؟
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰

vatanscript گفت:
    سلام دوستان .
    من 3 روزی میشه که وردپرسو نصب کردم
    نسحه وردپرس من 4.0.1 هست
    بعد از نصب افزونه های مورد نیاز , قسمت دسته های سایت خودمو پر کردم .
    و همچنین فرداش یک پست زدم .
    اما متاسفانه الان وقتی داخل سایتم میشم برچسب های پست من + دسته بندی هایی که کرده بودم تو سایت مشخص نیست و می نویسه :: دسته بندی نشده
    وهمچنین وقتی میرم تو پنل مدیریت وردپرس خودم , اونجا هم وقتی به قسمت دسته بندی می رم هیچی نمایش داده نمیشه برام .
    لازم به ذکره که 10 دقیقه پیش یه بار اینطوری شده بود ولی بعد 30 دقیقه درست شد الان بازم این اتفاق افتاده .
    همچنین وقتی تو قیسمت ( همه نوشته ها ) می رم و پستمو کلید میکنم و میرم توش . اونجا هم هیچ برچسبی زده نشده و هیچ دسته ای یافت نمیشه که برای پست انتخاب بکنی .
    ---------------
    من هم دسته بندی هامو درست انجام داده بودم و هم برای پست خودم برچسب زده بودم . اما متاسفانه الان چیزی نمیبینم .
    علتش چی میتونه باشه ؟
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید

قالبتون از این قالب های خارجی آمادس ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.