انجمن

صفحه پروفایل کاربران  (۶ نوشته)

• soal123

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۹

سلام
    من میخوام هرکدوم از کاربرام یه صفحه پروفایل داشته باشن. اما پوستم author.php نداره و هرکاری کردم درست نشد.
    من میخوام یه سایت درست کنم که چندتا کاربر داشته باشه و این کاربرا فقط بتونن مشخصات خودشونو اضافه و ویرایش کنن. یعنی هرکاربر یه صفحه داشته باشه و فقط بتونه اونو ویرایش کنه.
    بنظر شما چکار کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۷

soal123 گفت:
    سلام
    من میخوام هرکدوم از کاربرام یه صفحه پروفایل داشته باشن. اما پوستم author.php نداره و هرکاری کردم درست نشد.
    من میخوام یه سایت درست کنم که چندتا کاربر داشته باشه و این کاربرا فقط بتونن مشخصات خودشونو اضافه و ویرایش کنن. یعنی هرکاربر یه صفحه داشته باشه و فقط بتونه اونو ویرایش کنه.
    بنظر شما چکار کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید به شما توصیه می کنم یه قالب از قالب های استاندارد رو دانلود کنید از مرجع وردپرس فارسی و بعد از author.php اون استفاده کنید اگر دیدین کار نمیده خود قالب رو نصب کنید کد ها رو بررسی کنید تا مشکلتون حل بشه اگر توضیحات کافی بود دست به کار بشید مشکلی بود بپرسید کنارتون هستم تا مشکل حل بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

soal123
  • soal123

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۷

ممنون
    نه متاسفانه فقط این پوسته کار منو راه میندازه
    پوسته grand college
    بنظر شما چکار کنم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۸

soal123 گفت:
    ممنون
    نه متاسفانه فقط این پوسته کار منو راه میندازه
    پوسته grand college
    بنظر شما چکار کنم؟

عزیزم عرض کردم فقط برای راه اندازی نه استفاده از پوسته دیگه اقداماتی که گفتم رو انجام بده نتیجه رو اطلاع بده

• soal123

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴

آقای فلاح نیت میشه کامل توضیح بدبد که چطور میتونم این فایل author.php رو اضافه کنم که پروفایل کاربرارو نشون میده؟
    شاید اشتباهی کرده باشم که نشون نمیده

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۵

soal123 گفت:
    آقای فلاح نیت میشه کامل توضیح بدبد که چطور میتونم این فایل author.php رو اضافه کنم که پروفایل کاربرارو نشون میده؟
    شاید اشتباهی کرده باشم که نشون نمیده

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید شما میتونید از روی فایل index.php یه کپی بگیرید و اسمشو بزارید author.php و بعد هر تغییری که نیاز هست درش لحاظ کنید که با index و single متفاوت باشه خوبی این کارم اینه که مطالب نویسنده مورد نظری که روی اسمش کلیک شده و وارد صفحش شدید داخل اون صفحه نمایش داده میشه خوب تر اینکه میشه داخلش pageing هم گذاشت که معمولا همه تو index.php صفحه بندی دارن برای همین گفتم از روی اون کپی بگیرید آدرس سایت رو بزارید + کد های مربوط به index.php تا بتونم بهتر بررسی کنم و توضیح بدم البته با همین توضیحات مشکلی نباید باشه فقط فایل author.php کنار بقیه فایل های قالب باشه خودش میتونه بفهمه همین تو صفحه single.php هم باید یه باکسی برای معرفی نویسنده طراحی کرده باشی که عنوان نویسنده و تصویریش مثلا باشه که وقتی رو تصویرش کلیک شد بره داخل /author/moslem مثلا فهمیدین به این شکل با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.