انجمن

• MaSeven

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۷

سلام دوستان من تا دیروز قبل از بروز رسانی به وردپرس ۴٫۱ سایت من کار می کرد وبعد از بروز رسانی کار نکرد این هم خطایی که می دهد:
    Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 189
    این هم سایت من
    http://seven.qho.ir/
    لطفا جواب دهید.
    باتشکر از شما عزیزان MaSeven

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    بهترین پاسخ

تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۹

MaSeven گفت:
    شرمنده دوستان حلا این است
    Fatal error: Call to undefined function wp_json_encode() in /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 186
    مشکل بعدی
    Parse error: syntax error, unexpected ''$after'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING) in /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 186
    متن بالایی را در مترجم گوگل وارد کردم متن زیر را آورد
    خطای تجزیه: خطای دستوری، غیر منتظره '' $ پس از '' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING) در /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php در خط 186
    هرکسی که می تواند به کمک کند

لطفا وردپرستون رو به آخرین ورژن آبدیت کنید البته به صورت دستی ( قبلا داخل انجمن آموزش ابدیت دستی وردپرس توضیح داده شده هزاران بار ) با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

meisam1366 - MaSeven
  • MaSeven

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۱

شرمنده دوستان حلا این است
    Fatal error: Call to undefined function wp_json_encode() in /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 186
    مشکل بعدی
    Parse error: syntax error, unexpected ''$after'' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING) in /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 186
    متن بالایی را در مترجم گوگل وارد کردم متن زیر را آورد
    خطای تجزیه: خطای دستوری، غیر منتظره '' $ پس از '' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING) در /home/u816896170/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php در خط 186
    هرکسی که می تواند به کمک کند

آموزش وردپرس

درباره‌ی این موضوع