انجمن

ایجاد چند محتوای مختلف و ادغام آنها در یک صفحه  (۲ نوشته)

• ehsan1365

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴

من میخوام سایتی داشته باشم که هر فرد بتونه در اون ثبت نام کنه و بعد از ورود به سایت توی یک صفحه خودشو در بخش های مختلف معرفی کنه. مثلا صفحه مورد نظر، شامل مواردی مثل تحصیلات من، خانواده من، کارهای من، محصولات من و... باشه. من برای هرکدوم از این موارد کانتنت تایپ درست کردم (با استفاده از پلاگین)، حالا موندم چطور این کانتنت تایپ ها رو باهم در یک صفحه قرار بدم. لطفا منو راهنمایی کنید. متشکرم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۸

ehsan1365 گفت:
    من میخوام سایتی داشته باشم که هر فرد بتونه در اون ثبت نام کنه و بعد از ورود به سایت توی یک صفحه خودشو در بخش های مختلف معرفی کنه. مثلا صفحه مورد نظر، شامل مواردی مثل تحصیلات من، خانواده من، کارهای من، محصولات من و... باشه. من برای هرکدوم از این موارد کانتنت تایپ درست کردم (با استفاده از پلاگین)، حالا موندم چطور این کانتنت تایپ ها رو باهم در یک صفحه قرار بدم. لطفا منو راهنمایی کنید. متشکرم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید این مسئله مقداری نیازمند دانش php و بررسی مستندات وردپرس هست و غیر از کد نویسی به نظر شخص من نیازمند در نظر داشتن مسائل امنیتی هم هست برای همین از پاسخ به این سوال شرمنده ام و بدون ارسال پست جدید صبر کنید تا از دوستان اگر کسی امکان راهنمایی داشت راهنمایی کنه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع