انجمن

• beginner

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱

سلام.
    همونطور که از عنوان مشخصه، میخوام سه تا پست داشته باشم که توی همه صفحات سایت نمایش داده بشه.
    چطوری میتونم همچین چیزی رو ایجاد کنم ؟

ممنون.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸

beginner گفت:
    سلام.
    همونطور که از عنوان مشخصه، میخوام سه تا پست داشته باشم که توی همه صفحات سایت نمایش داده بشه.
    چطوری میتونم همچین چیزی رو ایجاد کنم ؟

ممنون.

از کدام عنوان ؟

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۸

amoozesh98com گفت:

از کدام عنوان ؟

نمیدونم چرا عنوان رو نمایش نمیده ؟!!! ادیت هم میکنم باز نمایش داده نمیشه!
    بهرحال عنوان تاپیک این بود که "چجوری سه تا پست رو اضافه کنم جوری که توی همه صفحات سایت نمایش داده بشه؟ "

ممنون.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰

از خاصیت سنجاقک استفاده کنید بالای جایی که مطلب رو انتشار میدین. هست با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷

amoozesh98com گفت:
    از خاصیت سنجاقک استفاده کنید بالای جایی که مطلب رو انتشار میدین. هست با تشکر

تشکر جناب فلاح نیت، اما اونجوری اگه اشتباه نکنم فقط توی صفحه ی اول نمایش داده میشه!.
    همونطور که عرض کردم من میخوام توی همه صفحات ایندکس + همه پست ها نمایش داده بشه اون سه مطلب.

ممنون

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۸

beginner گفت:

تشکر جناب فلاح نیت، اما اونجوری اگه اشتباه نکنم فقط توی صفحه ی اول نمایش داده میشه!.
    همونطور که عرض کردم من میخوام توی همه صفحات ایندکس + همه پست ها نمایش داده بشه اون سه مطلب.

ممنون

خب اگر بخواید به صورت اتوماتیک این کار توسط خود سیستم صورت بگیرم گشتم موردی به چشم نخورد که قابل گفتن باشه مگر اینکه بخواید سه تا پست ثابت بزارید که عینن باید کد هاشون رو قرار بدین قبل از حلقه وردپرس و چون می خواید همه جا باشه عملا سه تا باکس رو کدهاشو باید تو هر فایلی که مد نظرتون هست قرار بدین در غیر این صورت انجام این مورد نیازمند مقداری فکر هست که ماهیت کار به چه شکلیه. با تشکر

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۸

amoozesh98com گفت:

خب اگر بخواید به صورت اتوماتیک این کار توسط خود سیستم صورت بگیرم گشتم موردی به چشم نخورد که قابل گفتن باشه مگر اینکه بخواید سه تا پست ثابت بزارید که عینن باید کد هاشون رو قرار بدین قبل از حلقه وردپرس و چون می خواید همه جا باشه عملا سه تا باکس رو کدهاشو باید تو هر فایلی که مد نظرتون هست قرار بدین در غیر این صورت انجام این مورد نیازمند مقداری فکر هست که ماهیت کار به چه شکلیه. با تشکر

ممنون جناب فلاح نیت.
    فکر میکنم بهترین کاری که میشه کرد اینه که همین کاری که فرمودید برای مشخص کردن مکان پست ها انجام بشه و ادمین بتونه محتوای اون رو با get_option تغییر بده. پیشنهاد میکنید استاد ؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۴

beginner گفت:

ممنون جناب فلاح نیت.
    فکر میکنم بهترین کاری که میشه کرد اینه که همین کاری که فرمودید برای مشخص کردن مکان پست ها انجام بشه و ادمین بتونه محتوای اون رو با get_option تغییر بده. پیشنهاد میکنید استاد ؟

خیر ! منظورم از کد نویسی کد html بود ! که سی اس اسش هم قبلا تعریف شده ! کد های html هر پست رو پشت سر هم قرار بدیم برای کد نویسی و اتوماتیک کردن هم راحت ترین راه اجرای کوئری هست که به نظرم ارتباطی به get_options نداشته باشه ! و من متوجه این مسئله نیستم میشه توضیح بدین ؟ یعنی چی ادمین بتونه محتوای اون رو با get_option تغییر بده با تشکر

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴

فکر کنم بد توضیح دادم.
    برای بخش اول منظورم اینه که اسکلت و استایل پست ها و مکان قرارگیریشون با همون HTML و CSS تو قالب هامون مشخص بشن اول.
    برای بخش دوم ماجرا هم که میخوام محتوای اون ها توسط ادمین قابل تغییر باشه کاملا. اینجاس که options api میاد تو کار و با get_option میتونیم محتوا رو از ورودی که قبلا توی پنل ادمین مخصوص اینکار قرار دادیم بگیریم و...
    واضح توضیح دادم عزیز؟ پیشنهادی دارید ؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۴:۱۵

beginner گفت:
    فکر کنم بد توضیح دادم.
    برای بخش اول منظورم اینه که اسکلت و استایل پست ها و مکان قرارگیریشون با همون HTML و CSS تو قالب هامون مشخص بشن اول.
    برای بخش دوم ماجرا هم که میخوام محتوای اون ها توسط ادمین قابل تغییر باشه کاملا. اینجاس که options api میاد تو کار و با get_option میتونیم محتوا رو از ورودی که قبلا توی پنل ادمین مخصوص اینکار قرار دادیم بگیریم و...
    واضح توضیح دادم عزیز؟ پیشنهادی دارید ؟

این خوبه متوجه شدم ولی گفتم من دو راه رو پیشنهاد دادم ! دقیقا همین چیزی که شما گفتین البته نه با استفاده از تابع گت آپشن با کوئری ! ولی راه زیاده اگر یه تحقیق ساده تو گوگل کنید راحت میتونید این کارو انجام بدین تازه یه مقداری وقت بیشتری بزارید میتونید تبدیلش کنید به شورت کد مثل یه افزونه با تشکر

beginner

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.