انجمن

ایجاد صفحه دسته ها(فوری)  (۴ نوشته)

• ali_fyz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶

سلام
    من قالب طراحی کردم بعد روی وردپرس سوار کردم. حالا میخوام نوشته های دسته هام لیست کنم یعنی دسته که زده شد یک دسته نوشته هاش لیست بشه به عبارتی صفحه : http://www.test.com/category راه اندازی بشه. باید چکار کنم؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۹

ali_fyz گفت:
    سلام
    من قالب طراحی کردم بعد روی وردپرس سوار کردم. حالا میخوام نوشته های دسته هام لیست کنم یعنی دسته که زده شد یک دسته نوشته هاش لیست بشه به عبارتی صفحه : http://www.test.com/category راه اندازی بشه. باید چکار کنم؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید

دادش به خدا اصلا متوجه منظورت نشدم واضح تر بگو تا راهنمایی کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

ali_fyz
  • ali_fyz

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۵
    ۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۵

با اچ تی ام ال قالب طراحی کردم. بعد گذاشتم روی وردپرس. حالا میخوام دسته بندی ها رو نمایش بدم و مطالب داخل هر دسته. همین! چطور باید انجام بدم؟ خیلی از کارای دیگه رو انجام دادم. مثلا ابزارک ها رو کد گذاشتم فعال کردم و صفحه جستجو درست کردم و ... حالا میخوام دسته بندی رو درست کنم.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۸

ali_fyz گفت:
    با اچ تی ام ال قالب طراحی کردم. بعد گذاشتم روی وردپرس. حالا میخوام دسته بندی ها رو نمایش بدم و مطالب داخل هر دسته. همین! چطور باید انجام بدم؟ خیلی از کارای دیگه رو انجام دادم. مثلا ابزارک ها رو کد گذاشتم فعال کردم و صفحه جستجو درست کردم و ... حالا میخوام دسته بندی رو درست کنم.

برای نمایش دسته ها تو سایت برید پنل ادمین - نمایش - ابزارک ها - دسته ها رو بکشید تو موقعیت مورد نظرتون ذخیره کنید و اگر می خوای تو در تو دسته های مادر رو از زیر دسته باز کنه تیک دسته های تو در تو رو بزنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.