انجمن

بهم ریختن سایت بدون اینکه تغییری صورت گرفته باشه!  (۸ نوشته)

• beginner

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷

سلام.
    دیروز سایتی که روی لوکال داشتم بهم ریخت یه چیزاییش!. مثلا عنوان (اسم) و توضیح سایت نمایش داده نمیشه.
    همه عبارتایی که ترجمه شده بودن، دوباره انگلیسی شدن. مثلا ویرایش شده edit و...
    اون نوار بالای سایت که مربوط به خود وردپرس هست هم انگلیسی شده.

فایل ترجمه رو چک کردم اما هیچ مشکلی نداشت و همه چی ردیف بود. گفتم شاید خود بخود آپدیت شده که با اینکه اینجوری نبود اما جهت اطمینان دوباره نسخه ۴ رو بصورت دستی نصب کردم ولی همچنان مشکل باقی هست.

چه کنیم الآن ؟!!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - forklift
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴

beginner گفت:
    سلام.
    دیروز سایتی که روی لوکال داشتم بهم ریخت یه چیزاییش!. مثلا عنوان (اسم) و توضیح سایت نمایش داده نمیشه.
    همه عبارتایی که ترجمه شده بودن، دوباره انگلیسی شدن. مثلا ویرایش شده edit و...
    اون نوار بالای سایت که مربوط به خود وردپرس هست هم انگلیسی شده.

فایل ترجمه رو چک کردم اما هیچ مشکلی نداشت و همه چی ردیف بود. گفتم شاید خود بخود آپدیت شده که با اینکه اینجوری نبود اما جهت اطمینان دوباره نسخه ۴ رو بصورت دستی نصب کردم ولی همچنان مشکل باقی هست.

چه کنیم الآن ؟!!!

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید هیچ کاری خود به خود صورت نمیگیره هر تغییری دست خوش تغییراتی بوده ! برای همین بررسی بیشتری انجام بده چون روی لوکال رو نمیشه تست کرد نمی تونم نظر قطع بدم ولی بهتون توصیه می کنم به زودی یه آموزش تولید می کنم که قصد اینکه سیستم رو به راحتی خوردن آب به یه سرور واقعی مبدل کنیم بدون خرید آیپی ولید از مخابرات بعدش من یا مشتریاتون یا هر کسی به راحتی می تونیم بررسی کنیم مشکل رو برا الانم قالب چیه ؟ کل وردپرس انگلیسی شده ؟ یا فقط صفحه سایت ؟ با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴

amoozesh98com گفت:
    به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید هیچ کاری خود به خود صورت نمیگیره هر تغییری دست خوش تغییراتی بوده ! برای همین بررسی بیشتری انجام بده چون روی لوکال رو نمیشه تست کرد نمی تونم نظر قطع بدم ولی بهتون توصیه می کنم به زودی یه آموزش تولید می کنم که قصد اینکه سیستم رو به راحتی خوردن آب به یه سرور واقعی مبدل کنیم بدون خرید آیپی ولید از مخابرات بعدش من یا مشتریاتون یا هر کسی به راحتی می تونیم بررسی کنیم مشکل رو برا الانم قالب چیه ؟ کل وردپرس انگلیسی شده ؟ یا فقط صفحه سایت ؟ با تشکر

والا کل قسمتای مربوط به خود وردپرس که انگلیسی شده و رفته سمت چپ. مثلا پیشخوان که کلا منوش رفته سمت چپ و همه ی گزینه هاش هم انگلیسی شده (نوشته، صفحه، دیدگاه، نمایش و...)!.
    یا مثلا بخش شخصی سازی که اونم کلا انگلیسی شده و رفته سمت چپ!.
    اون قسمتایی که توی پوسته ی خودم ترجمه شده بوده هم که انگلیسیش نمایش داده میشه. مثلا posted on و edit و log out و... میزنه!.
    عنوان و توضیح سایت هم که کلا نمایش داده نمیشه. البته از بخش شخصی سازی میشه اضافش کرد و حل شه قضیه. اما اصلا چرا بدون اینکه تغییری صورت بگیره، یهو پرید از سر جاش ؟!!!

ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه بفرمائید...

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷

beginner گفت:

والا کل قسمتای مربوط به خود وردپرس که انگلیسی شده و رفته سمت چپ. مثلا پیشخوان که کلا منوش رفته سمت چپ و همه ی گزینه هاش هم انگلیسی شده (نوشته، صفحه، دیدگاه، نمایش و...)!.
    یا مثلا بخش شخصی سازی که اونم کلا انگلیسی شده و رفته سمت چپ!.
    اون قسمتایی که توی پوسته ی خودم ترجمه شده بوده هم که انگلیسیش نمایش داده میشه. مثلا posted on و edit و log out و... میزنه!.
    عنوان و توضیح سایت هم که کلا نمایش داده نمیشه. البته از بخش شخصی سازی میشه اضافش کرد و حل شه قضیه. اما اصلا چرا بدون اینکه تغییری صورت بگیره، یهو پرید از سر جاش ؟!!!

ممنون میشم اگه چیزی به ذهنتون میرسه بفرمائید...

شما مطمنی از همین سایت دانلود کردین فارسی رو ؟ در ضمن افزونه فارسی ساز نصبه رو وردپرستون الان ؟

beginner
  • beginner

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۹

amoozesh98com گفت:

شما مطمنی از همین سایت دانلود کردین فارسی رو ؟ در ضمن افزونه فارسی ساز نصبه رو وردپرستون الان ؟

آره عزیز. حتی دستی به ۴.۱ هم آپدیت کردم اما ردیف نشد!.
    فارسی ساز هم نصب هست و منوی تنظیماتش تو پیشخوان هم هست. کار هم میکنه چون بایگانی شمسی صحیح و سالم توی سایت هست، با تاریخ درست شمسی. اما همه ی تنظیمات این افزونه توی پیشخوان انگلیسی هست مثل باقی چیزها !!!.
    یه چیزی. یه بار دیگه من دوباره به ۴.۱ آپدیت کنم ببینم چی میشه...
    ببنید آپدیت دستی رو من درست انجام میدم دیگه؟ نسخه ی جدید رو که گرفتم. میام همه ی فایل هاش رو به جز content، جایگزین قبلی ها میکنم دیگه. همین ؟
    البته دیروز که اینکار رو کردم و دستی به ۴.۱ ارتقا دادم یه ارور داد که من دیگه درگیر این نشدم که ببینم چی هست و چی نیست. سریع باز به ۴ برگردوندمش!.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۳

به جز content و wp-config.php

• beginner

آفلاین
    عضو
    ۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸

این مشکل هنوز پا برجاست!!!
    دستی به "۴.۱ فارسی" هم آپدیت کردم اما همچنان همه چی انگلیسی هست. خود پیشخوان وردپرس که منوها سمت چپ هست و انگلیسی!.
    اون بخش هایی که ترجمه شده بوده هم انگلیسی شده. مثل posted on و... در صورتی که فایلای ترجمه سر جاشون هستن و از این بابت مشکلی بنظر نمیرسه وجود داشته باشه.

از دوستان کسی موردی به نظرش میرسه؟!

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۵

تنها راه بررسی توسط خودم هست ! با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.