انجمن

به هم ریختن سایت با به روز رسانی 4.1  (۵ نوشته)

• master-joint

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳

با سلام خدمت همه استادید،
    من به تازگی وارد دنیای وردپرس شدم و اطلاعات زیادی از نحوه عملکرد این سیستم مدیریت محتوا ندارم.
    اما به یک مشکل بزرگ بر خوردم که واقعاً نیازمند کمک شما استادید هستم...

من یک قالب تک صفحه ای خارجی رو دانلود کردم و بعد اون رو مطابق سلیقه خودم فارسی کردم. هیچ مشکلی هم نداشت طی این سه ماه تا دیروز که وردپرس رو به نسخه 4.1 آپدیت کردم و پشت آن پیوندهای یکتا رو از حالت پیشفرض تغییر دادم.

باز هم مشکلی نبود تا 2-3 ساعت بعد که کلاً سایت به هم ریخت...
    استایل تمامی صفحات، حالت پارالکس، فونت ها و تمامی شورت کدها دیگه لود نمیشه و از همه بدتر اینکه کلاً بخش فهرست ها و پورتفلیو از پنل مدیریتی حذف شدند!

من وردپرس رو کامل پاک کردم و از روی آخرین نسخه پشتیبانی سایت رو مجدد بالا آوردم همچی درست بود. اما بعد از 3-4 ساعت بدون دستکاری مجدد همون مشکل برام پیش اومد!

ممنون میشوم سایت رو نگاهی اندازید و به بنده اطلاع دهید که مشکل از کجاست که هربار سایت را راه اندازی میکنم بعد از چند ساعت همه چیز به هم میریزد؟ آیا این به نسخه وردپرس یا تغییر در پیوندهای یکتا مربوط میشود؟

آدرس سایت معیوب : http://braveiranians.ir

سپاس گزارم از تمامی مدیران عزیز

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - iranmct - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۳

master-joint گفت:
    با سلام خدمت همه استادید،
    من به تازگی وارد دنیای وردپرس شدم و اطلاعات زیادی از نحوه عملکرد این سیستم مدیریت محتوا ندارم.
    اما به یک مشکل بزرگ بر خوردم که واقعاً نیازمند کمک شما استادید هستم...

من یک قالب تک صفحه ای خارجی رو دانلود کردم و بعد اون رو مطابق سلیقه خودم فارسی کردم. هیچ مشکلی هم نداشت طی این سه ماه تا دیروز که وردپرس رو به نسخه 4.1 آپدیت کردم و پشت آن پیوندهای یکتا رو از حالت پیشفرض تغییر دادم.

باز هم مشکلی نبود تا 2-3 ساعت بعد که کلاً سایت به هم ریخت...
    استایل تمامی صفحات، حالت پارالکس، فونت ها و تمامی شورت کدها دیگه لود نمیشه و از همه بدتر اینکه کلاً بخش فهرست ها و پورتفلیو از پنل مدیریتی حذف شدند!

من وردپرس رو کامل پاک کردم و از روی آخرین نسخه پشتیبانی سایت رو مجدد بالا آوردم همچی درست بود. اما بعد از 3-4 ساعت بدون دستکاری مجدد همون مشکل برام پیش اومد!

ممنون میشوم سایت رو نگاهی اندازید و به بنده اطلاع دهید که مشکل از کجاست که هربار سایت را راه اندازی میکنم بعد از چند ساعت همه چیز به هم میریزد؟ آیا این به نسخه وردپرس یا تغییر در پیوندهای یکتا مربوط میشود؟

آدرس سایت معیوب : http://braveiranians.ir

سپاس گزارم از تمامی مدیران عزیز

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید یه مرتبه دیگه برگردونید و بدون تغییر در پیوند یکتا ببینید مشکل بازم پیش میاد با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

Masoud - master-joint - iranmct
  • master-joint

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۹

دوست عزیز سلام، وقتتون بخیر

سایت رو مجدد راه اندازی کردم و هیچگونه تغییری در پیوند های یکتا ایجاد نکردم. سایت مشکلی نداره در حال حاضر و مثل قبل بهم ریخته نشد. البته من به سفارش یکی از دوستانم فایل Functions قالب رو به دسترسی 444 تغییر دادم.
    ممکن هست که بخاطر وجود حفره های امنیتی در برخی از افزونه های مورد استفاده من، تغییراتی روی این فایل ایجاد میشده که بخش های مختلف رو تحت تأثیر قرار میداده.

لطفاً بنده رو راهنمایی کنید که چطور میتوانم پیوندهای یکتای سایت رو مطابق سلیقه خود تغییر دهم طوری که سایت دچار مشکل نشود. ضمناً ممنون میشوم در مورد تغییر در دسترسی فایل فانکشن قالب هم توضیحی بفرمایید.

ممکن هست مشکل موجود بخاطر همان فایل بوده باشد؟ یا تنها بخاطر تغییر در پیوندهای یکتا بوده؟

با تشکر فراوان از شما اساتید محترم

آموزش وردپرس - iranmct
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۴

خواهش می کنم عزیز در این باره باید خدمتتون عرض کنم معمولا بهتره روی فایل wp-config.php این سطح دسترسی تنظیم بشه نه اون فایل چون لازم به انجام این کار نیست واقعا اونم روی اون فایل ! در ضمن
    به پنل ادمین - تنظیمات - پیوند های یکتا برید و پیوند یکتا رو تنظیم کنید بهترین حالت نام نوشته هست که از نظر سئو هم تاثیراتی مثبتی داره امید وارم مفید واقع شده باشه. با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

iranmct
  • hasel

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳

سلام سایت را پس از بروزرسانی کردن فقط فقط همه فونتهای آن بزرگ شد ودیزاین صفحه را به هم ریخت چگونه می توانم به حالت اول برگردانم
    ضمنا سایت بنده را شخصی طراحی ونوشته است که دسترسی به او فعلا ممکن نیست
    بنده آشنایی با زبان برنامه نویسی نیز ندارم
    راحترین وساده ترین راه را بفرمایید
    روش ومسیری که باید درتنظیمات انجام دهم را برای بنده ارسال کنید...لطفا..
    ضمنا اگربروزرسانی تمام سایت را به هم میریزد چرا این گزینه فعال است؟
    اگرسیریع ترجواب بدهید ممنون می شم.
    سایت رامشاهده بفرمایید
    سایت http://www.haselbag.com
    خط تلگرامی 09376346168

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.