انجمن

مشکل در ورود با پیغام های متفاوت  (۴ نوشته)

• majidi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۴

باسلام
    اگه کسی میتونه بهم کمک کنه
    می خواستم بدونم من الان برای ورود به سایتم ادرس ورود را وارد می کنم ولی با پیغام زیر روبرو می شم دلیلش چیه
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fowznews/public_html/wp-content/themes/Nasim/framework/settings/theme-options.php:1) in /home/fowznews/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1178

لطفا کمکم کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵

majidi گفت:
    باسلام
    اگه کسی میتونه بهم کمک کنه
    می خواستم بدونم من الان برای ورود به سایتم ادرس ورود را وارد می کنم ولی با پیغام زیر روبرو می شم دلیلش چیه
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fowznews/public_html/wp-content/themes/Nasim/framework/settings/theme-options.php:1) in /home/fowznews/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1178

لطفا کمکم کنید

به هاستتون برید پوشه قالب فعلیتون رو تغییر نام بدین و بعد ببینید به پنل ادمین میره وقتی رفت داخل یه قالب دیگه رو فعال کنید تا در نمایش سایت هم مشکلی پیش نیاد بعد اگر قالب رو ازش بکاپ دارید بریزید فعال کنید ببینید مشکل نداره دیگه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    majidi - cyborg276438
  • majidi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸

amoozesh98com گفت:

به هاستتون برید پوشه قالب فعلیتون رو تغییر نام بدین و بعد ببینید به پنل ادمین میره وقتی رفت داخل یه قالب دیگه رو فعال کنید تا در نمایش سایت هم مشکلی پیش نیاد بعد اگر قالب رو ازش بکاپ دارید بریزید فعال کنید ببینید مشکل نداره دیگه با تشکر

باتشکر ممنون حل شد

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۰

برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست همین که زیر پستام روی دکمه تشکر کلیک بشه کافیه در ضمن تاپیک رو به حالت حل شده ارتقا دادم با تشکر

درباره‌ی این موضوع