انجمن

رمز گذاری برروی wp-admin  (۷ نوشته)

• kits

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱

سلام دوستان ، به واسطه رعایت مسایل امنیتی نیازه بر روی پوشه wp-admin رمز بذارم ،از اون جایی که وردپرس من شبکه multisite هست ،وقتی بر روی wp-admin رمز میذارم در موقع باز کردن صفحه اول سایت های زیر مجموعه ، بعد از باز شدن صفحات باز هم صفحه دریافت رمز میاد .

واضح تر بگم سایت من yazdkit.com و به صورت شبکه هست . وقتی برروی پوشه wp-admin رمز میذارم برای ورود به مدیریت قاعدتا رمز میخواد که مشکلی نیست و حله :)

موقع باز کردن سایت اصلی yazdkit.com هم مشکلی نیست منتها اگر یکی از سایت های زیر مجموعه مثلا shop.yazdkit.com را باز کنم .سایت فروشگاه کامل باز میشه اما در نهایت پنجره دریافت رمز هم میخواد .
    میتونید لینک زیر را تست کنید . http://shop.yazdkit.com/

مدیریت هاست من دایرکت ادمین هست ووقتی روی پوشه wp-admin رمز گذاشتم یه فایل .htaccess در پوشه wp-admin ساخت با محتوای زیر

AuthGroupFile /dev/null
    AuthType Basic
    AuthUserFile /home2/yazdkitc/domains/yazdkit.com/.htpasswd/public_html/wp-admin/.htpasswd
    AuthName "protect"
    require valid-user

حتی من محتوای فایل .htaccess را به صورت زیر تغییر دادم اما مشکل حل نشد .

AuthGroupFile /dev/null
    AuthType Basic
    AuthUserFile /home2/yazdkitc/domains/yazdkit.com/wp-admin/.htpasswd
    AuthName "protect"
    require valid-user

باتشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - gallery-photo - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید وقتی دارید روی پوشه ای این کارو می کنید دیگه نیاز نیست که مسیر رو دستکاری کنید اون خودش میسازه دیگه در ضمن نباید مشکلی باشه با هاستتون در میان بزارید مسئله رو اونا بهتر میتونن در این مورد خاص راهنمایی کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

kits
  • kits

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷

موضوع را با پشتیبانی هاست در میون گذاشتم و ایشون هم تنظیماتی را از طرف خودشون اعمال کردن و مشکل مرتفع شد.

بات تشکر

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰

kits گفت:
    موضوع را با پشتیبانی هاست در میون گذاشتم و ایشون هم تنظیماتی را از طرف خودشون اعمال کردن و مشکل مرتفع شد.

بات تشکر

با تشکر از اطلاعتون ممنون میشم اگر مقدور هست کد هایی که داخل فایل htaccess قرار گرفته رو الان برای ما هم اینجا بزارید با تشکر
    ارادتند : مسلم فلاح نیت

• padidehco

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۷

از روی سی پنل بر روی این پوشه در هاست رمز گذاشتید و باید این رمز را از سی پنل حذف کنید

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۴

padidehco گفت:
    از روی سی پنل بر روی این پوشه در هاست رمز گذاشتید و باید این رمز را از سی پنل حذف کنید

تاپیک حل شدس دقت نمی کنی دوست عزیز ؟ در ضمن من چی گفتم بهشون پس ؟ لطفا اسپم نکنید شفاها به شما اخطار دادم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• چت روم

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۱

میتونی با htaccses هم کاری کنی که وقتی به اون صفحه مدیریت ورود میشه یک پسورد مادر بخواد اینجوری کمتر هم کد نویسی میکنی

درباره‌ی این موضوع