انجمن

تاثیر تغییر دسته بندی پست ها بعد از چند ماه  (۴ نوشته)

• kamranshakh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۵

سلام.
    دوستان من یک سایت با وردپرس درست کردم حدود 3-4 ماه شاید بشه و حدود 100-120 تا مطلب گذاشتم الان میخوام دسته بندی مطالبم رو سر و سامون بدم مثلا یک پست رو ببرم تو یه دسته بندی دیگه، که احتمالا همه مطالب دسته بندیشون عوض میشه، بعد میخواستم ببینم بعد گذشت این مدت که خوب مطالبم تو گوگل ایندکس شدن مشکلی از نظر سئو برام پیش نمیاد؟
    و یک سوال دیگه اینکه چطور دسته بندی کنم که برای سئو خوب باشه؟
    مثلا الان من شاید 20 تا دسته بندی دارم این مشکلی پیش نمیاره؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱

kamranshakh گفت:
    سلام.
    دوستان من یک سایت با وردپرس درست کردم حدود 3-4 ماه شاید بشه و حدود 100-120 تا مطلب گذاشتم الان میخوام دسته بندی مطالبم رو سر و سامون بدم مثلا یک پست رو ببرم تو یه دسته بندی دیگه، که احتمالا همه مطالب دسته بندیشون عوض میشه، بعد میخواستم ببینم بعد گذشت این مدت که خوب مطالبم تو گوگل ایندکس شدن مشکلی از نظر سئو برام پیش نمیاد؟
    و یک سوال دیگه اینکه چطور دسته بندی کنم که برای سئو خوب باشه؟
    مثلا الان من شاید 20 تا دسته بندی دارم این مشکلی پیش نمیاره؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در واقع این کار باعث به زمین گرم خوردن سایت میشه زبونم لال ها از نظر سئو ! چون همش میشه نات فوند ! اما چون بحث تخصصیه و اینجا هم مرجع رسمی وردپرس فارسی و در واقع مرجع تخصصی وردپرس هست راهنمایی در مورد مسائل تجاری و سئو خلاف قوانین انجمن هست حالا من قوانین رو هم با تبصره و شرایط خاص حل شده فرض کنم بحث تخصصیه و راهنمایی در براش نتیجه مطلوبی در بر نداره اگر بخواید خودم میتونم انجام بدم اینم ایمیل جیمیل من amoozesh98 با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    kamranshakh
  • kamranshakh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۹

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در واقع این کار باعث به زمین گرم خوردن سایت میشه زبونم لال ها از نظر سئو ! چون همش میشه نات فوند ! اما چون بحث تخصصیه و اینجا هم مرجع رسمی وردپرس فارسی و در واقع مرجع تخصصی وردپرس هست راهنمایی در مورد مسائل تجاری و سئو خلاف قوانین انجمن هست حالا من قوانین رو هم با تبصره و شرایط خاص حل شده فرض کنم بحث تخصصیه و راهنمایی در براش نتیجه مطلوبی در بر نداره اگر بخواید خودم میتونم انجام بدم اینم ایمیل جیمیل من amoozesh98 با تشکر

تشکر دوست خوبم، ممنون از لطفت که راهنمایی کردی.

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۷

داداش برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست همین که زیر پستم روی دکمه تشکر کلیک بشه کافیه اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده اعلام کنید با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها