انجمن

تازه کار  (۱۰ نوشته)

• ayda.eslami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۶

سلام!!
    من می خوام کارکردن با ورد پرس رو یاد بگیرم!متاسفانه متوجه نمی شم منظور از نصب چیه؟؟
    و این که هاست باید واقعی باشه یا مجازی هم می شه؟؟؟؟؟
    و در نهایت کسی هس که وقت ازاد داشه باشه و شروع کار رو راهنماییم کنه؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۹

ayda.eslami گفت:
    سلام!!
    من می خوام کارکردن با ورد پرس رو یاد بگیرم!متاسفانه متوجه نمی شم منظور از نصب چیه؟؟
    و این که هاست باید واقعی باشه یا مجازی هم می شه؟؟؟؟؟
    و در نهایت کسی هس که وقت ازاد داشه باشه و شروع کار رو راهنماییم کنه؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید میتونید از فیلم های آموزشی وب سایت آموزش 98 استفاده کنید در مورد وردپرس شروع خوبی خواهد بود به صورت مفصل در این باره صحبت شده مخصوصا در مورد وردپرس و هاست و لوکال هاست ( سرور مجازی در سیستم خودمون ) و سرور مجازی واقعی در ایترنت و..
    آموزش 98 - مرجع دانلود فیلم آموزشی با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

ayda.eslami
  • ayda.eslami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید میتونید از فیلم های آموزشی وب سایت آموزش 98 استفاده کنید در مورد وردپرس شروع خوبی خواهد بود به صورت مفصل در این باره صحبت شده مخصوصا در مورد وردپرس و هاست و لوکال هاست ( سرور مجازی در سیستم خودمون ) و سرور مجازی واقعی در ایترنت و..

یک دنیا ممنون !!ببینم چه طوری هس!!امید وارم بتونه کمکم کنه!

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱

خواهش می کنم فقط برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست همین روی گزینه تشکر کلیک بشه کافیه با تشکر

• aliamini4208zl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۶:۳۳

سلام ببخشید من تازه کار هستم و راهنمایی نیاز دارم چطوری میشه آدرس سایت که از اول localhost است را برداریم چون فقط من میتونم برم تو سایت و دامنه .tk را چگونه میشه افزورش من دامنه .tk میخواستم بزارم اما هر کاری کردم نشد ثبت نام کرد ip میخواست یا dns تو سایت http://www.dot.tk اگر بتونم تو این سایت درست کنم بلدم چطوری بزارم برای وبلاگم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۴

aliamini4208zl گفت:
    سلام ببخشید من تازه کار هستم و راهنمایی نیاز دارم چطوری میشه آدرس سایت که از اول localhost است را برداریم چون فقط من میتونم برم تو سایت و دامنه .tk را چگونه میشه افزورش من دامنه .tk میخواستم بزارم اما هر کاری کردم نشد ثبت نام کرد ip میخواست یا dns تو سایت http://www.dot.tk اگر بتونم تو این سایت درست کنم بلدم چطوری بزارم برای وبلاگم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا داخل تاپیک دیگران پرسش نکلید برای سوالات خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید با تشکر

• irSuperman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۵

تبلیغ در انجمن ممنوعه دوست عزیز
    نباید برای خودتون هم تفاوت قایل بشید!!

Masoud
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۳

تبلیغ نبوده تبعیض هم نبوده قبل از اینکه شما فعالیت کنید داخل انجمن شخص من به عنوان اسپمر معرفی شدم !
    به من گفته شد برای قرار دادن لینک داخل انجمن به صورت غیر منطفی باهاتون بر خورد میشه ! لینک بدون ربط به موضوع پست خلاف قوانین هست من و شما بهتر میدونیم مشکلتون چیز دیگری هست بیشتر از این بحث رو کش ندین برخورد مناسبی نخواهد شد در ضمن من قصد تبلیغ نداشتم تا به الان با سختی فراوان در بیشتر از 1398 پست کاربران رو بدون قرار دادن لینک راهنمایی کردم اگر می خواید بهتون ثابت بشه میتونید سرچ کنید ! غیر از اکانت قبلی من ! بازم میگم با روی باز و خنده لر لبهام بهت توصیه می کنم بحث رو ادامه نده برخورد درستی باهات نمیشه با تشکر

Masoud
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴

amoozesh98com گفت:

به نام خدا

سلام،
    اگر می‌خواهید بجایی لینک بدید لطفا به پست مورد نظر که مرتبط با مشکل کاربر هست، لینک بدید :)

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱

masoudin گفت:

سلام،
    اگر می‌خواهید بجایی لینک بدید لطفا به پست مورد نظر که مرتبط با مشکل کاربر هست، لینک بدید :)

مسعود جان اگر اشتباهی در کار من بوده شما ببخشید واقعیتش چون در مورد نصب وردپرس شش قسمت در حال حاظر آموزش مختلف ایجاد کردم مونده بودم کدوم رو بدم ! برای همین لینک صفحه اصلی سایت رو معرفی کردم که شش تا لینک نزارم بازم شما بخشید با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.