انجمن

مشکل عدم بالا نیامدن سایت در گوگل  (۲ نوشته)

• mamadletsgo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳

سلام دوستان

ما همیشه وردپرس رو بخاطر سئو قوی که داشت و اینکه توی گوگل خیلی سریع میومد بالا انتخاب میکردیم

و چندین سایت وردپرسی دیگه هم داریم که حتی تو صفحه اول گوگل هم آوردیمشون

اما اینبار یه سایت وردپرس ایجاد کردم که تمام نکات مورد نیاز سئو و افزونه های مورد نیاز طبق سایتهای قبلی که داشتم و تجربه 4-5 ساله که دارم هر کار میکنم این سایت با موضوعی که داره اصلا توی گوگل نمیاد

تمامی لینک ها ایندکس شدن ؛ اما چیزی که میخوام اینه که سایت با اسم و موضوعی که روی هدرش خورده میخوام توی گوگل باشه اما نمیشه

شاید در حدود دو ماه هست هر کاری باهاش میکنیم اصلا نمیاد و کلمات کلیدی استفاده شده به هیچ عنوان توی گوگل خودشون رو نشون نمیدن

دوستان این سایت منو خسته کرده و راه کاری به ذهنم نمیرسه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم کمکی بکنه به ما که این سایتمون مشکلش حل بشه

آدرس سایت هم http://radmoshaver.ir هستش

باتشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۳

خب این عنوان بیش از حد طولانیه در ضمن اینجا مرجع تخصصی وردپرسه برای سئو باید با متخصص سئو صحبت کنید از طرفی که خودتون میگید سئو کارید ! و به قولی 5 ساله تجربه این کارو دارید و وردپرس رو تو مبحث سئو باهاش زیاد کار کردین دیگه نمیدونم چه توصیه ای به شما بکنم دوست دارید با ایمیل من در ارتباط باشید این جیمیل من amoozesh98 با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    سید مهدی امامی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.