انجمن

بالا نیامدن قالب و پلاگین های ورد پرس  (۸ نوشته)

• mohammad-php

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۸

با سلام و احترام به همه مدیران و کاربران عزیز ....

امیدوارم حالتون خوب باشه ....

ببخشید بنده یه مشکل عجیب و غریب دارم !

راستش حدود یک ماه هست که وردپرسم رو به نسخه ۴ ارتقا دادم ( یادم نیست قبلش چه نسخه ای بود ، ۳ به بالا بود )

هیچی دیگه ! ارتقا دادن همان و مشکل در نصب تم و پلاگین هم همان !

واقعا کلافه شدم !

فرقی نمیکنه که ( تم یا پلاگین ) رو از کدوم سمت آپلود کنم / چه از پنل وردپرس و چه از دایرکتوری هاست و کپی در پوشه های مربوطه themes و plugin

متاسفانه الان هر قالبی رو نمیتونم نصب کنم ، خیلی خیلی حساس شده !

فقط کافیه یه خط باگ توی سورس قالب باشه ، انگار که …….

صفحه سفید میشه ( بعضی وقتها پنل مدیریتم هنگ میکنه ) در کل هر قالبی رو نمیتونم بالا بیارم !

پلاگین هم چه عرض کنم ( چشمتون روز بد نبینه ! ) ، از پنل وردپرس هم آپلود میکنم وقتی دکمه نصب رو میزنم مینویسه :

درحال باز کردن فایل فشرده !

حالا من اینو ۶ ساعت هم بذارم بمونه ، همونجوری هنوز در حال باز کردن فایل فشرده هست !

سرتون رو درد نیارم ، کلا الان یه حالتی شده ( مثل اینکه سیستم امنیتی یه وسیله فعال شده باشه ) به همه چی گیر میده

فقط و فقط قالب ها و پلاگین های دانلود شده از سایت wordpress.org رو مجاز میدونه و عالی جواب میده …..

* نکته : لطفا اگه میتونید روشی بگید که احتیاج به حذف و نصب دوباره وردپرس نداشته باشم ، چون تعداد مطالب زیاده و بک آپ هم ندارم …..

* نکته : مشکلی هم از جانب هاست میزبانیم ندارم و مطمئمنم مشکل از طرف خودمه ….

منتظر جوابم

پاینده باشید

بدرود

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - mohammaddx
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۷

خب با توجه به تمام توضیحات شما و با توجه به تجربه ای که دارم و اینکه هر کاری و خرابی به علت نیست ! این مسئله رو شخص بنده نسبت به تجربه ای که دارم در مرحله اول به سرور و هاست ربط میدم ! مرحله ای دوم تنظیماتی که صورت گرفته ! مرحله سوم میزان فضای شما و برای اینکه مطمن تر بشیم شخصا باید بررسی کنم اگر مایل بودید جیمیل من amoozesh98 هست ما من در ارتباط باشید پس از بررسی و رفع مشکل اینجا هم میگم تا هم شما هم بقیه استفاده کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

mohammad-php - mohammaddx
  • mohammad-php

آفلاین
    عضو
    ۱۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵

amoozesh98com گفت:
    خب با توجه به تمام توضیحات شما و با توجه به تجربه ای که دارم و اینکه هر کاری و خرابی به علت نیست ! این مسئله رو شخص بنده نسبت به تجربه ای که دارم در مرحله اول به سرور و هاست ربط میدم ! مرحله ای دوم تنظیماتی که صورت گرفته ! مرحله سوم میزان فضای شما و برای اینکه مطمن تر بشیم شخصا باید بررسی کنم اگر مایل بودید جیمیل من amoozesh98 هست ما من در ارتباط باشید پس از بررسی و رفع مشکل اینجا هم میگم تا هم شما هم بقیه استفاده کنن با تشکر

با عرض سلام و ارادت خدمت شما دوست گرانقدر ....

بنده یوزر نیم و پسورد پنل وردپرسم رو واستون از طریق همین آدرس جیمیل که فرمودید براتون ارسال کردم ....

* نکته : البته باید یه عذرخواهی کنم از شما دوست عزیز ، چون بنده یوزر و پس وردپرسم رو دادم خدمتتون ولی الان که فکر کردم گفتم شاید برای بررسیهای بعدی یوزر و پس هاستم رو هم بخواین .....

در هر صورت ، اگه شما فکر میکنید در حین کار موارد دیگه ای هم نیازه از طریق همون آدرس جیمیل به بنده اطلاع بدید

سربلند و پایدار باشید

با آرزوی لحظه های خوش

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۵

mohammad-php گفت:

با عرض سلام و ارادت خدمت شما دوست گرانقدر ....

بنده یوزر نیم و پسورد پنل وردپرسم رو واستون از طریق همین آدرس جیمیل که فرمودید براتون ارسال کردم ....

* نکته : البته باید یه عذرخواهی کنم از شما دوست عزیز ، چون بنده یوزر و پس وردپرسم رو دادم خدمتتون ولی الان که فکر کردم گفتم شاید برای بررسیهای بعدی یوزر و پس هاستم رو هم بخواین .....

در هر صورت ، اگه شما فکر میکنید در حین کار موارد دیگه ای هم نیازه از طریق همون آدرس جیمیل به بنده اطلاع بدید

سربلند و پایدار باشید

با آرزوی لحظه های خوش

محمد جان این چند روز من اینقدر در گیر مشکلات بودم که وقت بررسی انجمن رو نداشتم آقا مسعود در جریان مشکلات بنده و مشکلات سایتم بودن خدا رو شکر در حال حاظر مقداری از مشکلاتم رفع شده و در خدمتتون هستم لطفا اگر زحمتی نیست اقدام به ارسال ایمیل مجدد اطلاعات کنید به همراه اطلاعات هاست اینجا هم نیاز به اطلاع مجدد نیست تا خودم انشا الله علت حل مشکل رو مطرح کنم با تشکر

mohammad-php
  • mohammad-php

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۵

amoozesh98com گفت:

محمد جان این چند روز من اینقدر در گیر مشکلات بودم که وقت بررسی انجمن رو نداشتم آقا مسعود در جریان مشکلات بنده و مشکلات سایتم بودن خدا رو شکر در حال حاظر مقداری از مشکلاتم رفع شده و در خدمتتون هستم لطفا اگر زحمتی نیست اقدام به ارسال ایمیل مجدد اطلاعات کنید به همراه اطلاعات هاست اینجا هم نیاز به اطلاع مجدد نیست تا خودم انشا الله علت حل مشکل رو مطرح کنم با تشکر

با سلام و ارادت خدمت شما دوست عزیز ( جناب آقای فلاح نیت ) .

راستش بنده مشخصات و همه چیزهایی که موردنیاز بود رو یک هفته پیش ارسال کردم واسه شما ولی فکر کنم از بس سرتون شلوغه فراموش کردید مشکل بنده رو ....

به هر حال بنده هنوزم منتظرم

پاینده باشید

آموزش وردپرس
  • haridi2322

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۶

سلام
    من مهدی هستم
    چند روز پیش قالبی به نام {قالب فارسی تم فارست وردپرس با درگاه پی لاین - اختصاصی آقای وردپرس} نصب کردم که بعد از نصب قالب این پیام آمد { Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home3/smsharid/public_html/wp-content/themes/mrwp-themeforest/functions.php:277) in /home3/smsharid/public_html/wp-content/themes/mrwp-themeforest/functions/development/functions.php on line 149 }و دیگه سایتم بالا نیامد لطفا راهنمایی بفرمایید که من چیکار کنم تا سایتم بالا بیاد
    ممنون از راهنماییتون

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۹

mohammad-php گفت:

با سلام و ارادت خدمت شما دوست عزیز ( جناب آقای فلاح نیت ) .

راستش بنده مشخصات و همه چیزهایی که موردنیاز بود رو یک هفته پیش ارسال کردم واسه شما ولی فکر کنم از بس سرتون شلوغه فراموش کردید مشکل بنده رو ....

به هر حال بنده هنوزم منتظرم

پاینده باشید

سلام لطفا مجدد اطلاعات رو برام به همراه لینک تاپیک انجمن ارسال کن با تشکر

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۰

haridi2322 گفت:
    سلام
    من مهدی هستم
    چند روز پیش قالبی به نام {قالب فارسی تم فارست وردپرس با درگاه پی لاین - اختصاصی آقای وردپرس} نصب کردم که بعد از نصب قالب این پیام آمد { Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home3/smsharid/public_html/wp-content/themes/mrwp-themeforest/functions.php:277) in /home3/smsharid/public_html/wp-content/themes/mrwp-themeforest/functions/development/functions.php on line 149 }و دیگه سایتم بالا نیامد لطفا راهنمایی بفرمایید که من چیکار کنم تا سایتم بالا بیاد
    ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز برای مشکلات خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید و داخل تاپیک دیگران اقدام به پرسش نکنید با تشکر

درباره‌ی این موضوع