انجمن

مدیریت اف تی پی  (۴ نوشته)

• meisam1366

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۵

یه سوال که برام پیش اومده اینکه چرا از طریق مرورگر می تونم وارد پنل هاست بشم اما از طریق نرم افزار مدیریت اف تی پی نمی تونم!!!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۰

meisam1366 گفت:
    یه سوال که برام پیش اومده اینکه چرا از طریق مرورگر می تونم وارد پنل هاست بشم اما از طریق نرم افزار مدیریت اف تی پی نمی تونم!!!

خب در این مورد میثم جان به هاست تیکت بزن ازشون بپرس و اینکه میتونی تو یاهو یا ایمیل بهم بگی تا با هم بررسی کنیم منم اطلاعاتت رو از یادم رفته اطلاعات ورود به هاستت رو داداش با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

meisam1366
  • meisam1366

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۸

amoozesh98com گفت:

خب در این مورد میثم جان به هاست تیکت بزن ازشون بپرس و اینکه میتونی تو یاهو یا ایمیل بهم بگی تا با هم بررسی کنیم منم اطلاعاتت رو از یادم رفته اطلاعات ورود به هاستت رو داداش با تشکر

یوزر و پسورد درست هست از طریق مرورگر می تونم وارد بشم اما نرم افزارهای مدیریت اف تی پی می خوام وارد بشم موقعه ای که می خواد وصل بشه پیغام 6000 میلی ثانیه میده یعنی در ان زمان نتونسته به سرور وصل بشه روزای اول راحت می تونستم وارد بشم الان نه با پشتیبانی هم صحبت کردم گفتن از ftp account یک اکانت بسازید ساختم اما از طریق اون اکانت هم نتونستم!!!

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷

meisam1366 گفت:

یوزر و پسورد درست هست از طریق مرورگر می تونم وارد بشم اما نرم افزارهای مدیریت اف تی پی می خوام وارد بشم موقعه ای که می خواد وصل بشه پیغام 6000 میلی ثانیه میده یعنی در ان زمان نتونسته به سرور وصل بشه روزای اول راحت می تونستم وارد بشم الان نه با پشتیبانی هم صحبت کردم گفتن از ftp account یک اکانت بسازید ساختم اما از طریق اون اکانت هم نتونستم!!!

میثم داداش اطلاعات ورود به هاست رو برای من ایمیل کن من بررسی کنم آدرس ورود ب هاست + یوزر و پسورد از همون طریق این مشکل رو پیگیری کن چون به وردپرس ارتباط نداره انجمن رو در گیر نکنیم داداش با تشکر

meisam1366

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.