انجمن

مشکل بسیار جدی, نمیتونم وارد سایت بشم بخاطر خرابی کپچا  (۲ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵

سلام. من یه مشکل بسیار جدی و حیاتی دارم. من قبلا از بس که جفنگ و اسپم میومد یه افزونه کپچا نصب کردم, رفتم به تنظیمات افزونه تعداد کاراکتر ها رو از 4 به 10 رسوندم حالا نمیتونم وارد سایت بشم چون اندازه کادر تصویر کمه و تعداد کارکتر ها زیاد وردپرس کادر و اندازه تصویر رو زیاد نمیکنه و کارکتر ها نصفه نشون داده میشن. در نتیچه اگر من حتی گزینه فراموشی رمز را هم بزنم دیگه نمیتونم وارد سایتی که کلی زحمت براش کشیدم بشم فقط به خاطر این کپچای لعنتی...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۷

rz76900 گفت:
    سلام. من یه مشکل بسیار جدی و حیاتی دارم. من قبلا از بس که جفنگ و اسپم میومد یه افزونه کپچا نصب کردم, رفتم به تنظیمات افزونه تعداد کاراکتر ها رو از 4 به 10 رسوندم حالا نمیتونم وارد سایت بشم چون اندازه کادر تصویر کمه و تعداد کارکتر ها زیاد وردپرس کادر و اندازه تصویر رو زیاد نمیکنه و کارکتر ها نصفه نشون داده میشن. در نتیچه اگر من حتی گزینه فراموشی رمز را هم بزنم دیگه نمیتونم وارد سایتی که کلی زحمت براش کشیدم بشم فقط به خاطر این کپچای لعنتی...

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید به پوشه هاست برید و بعد به پوشه پلاگین ها و پلاگین مورد نظر رو پوششو تغییر نام بدین ببینید وارد میشه ؟ اگر شد که مشکل حل شده میتونید حذف و دوباره نصب کنید اگر چه وقتی لاگین بشه خود به خود غیر فعال میشه و آماده پاک کردن یا فعال کرده در ضمن مشکلتون حل شد ممنون میشم تاپیک رو حل شده قرار بدین با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rz76900

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها