انجمن

افزونه انجمن ساز  (۵ نوشته)

• paadnet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷

سلام و خسته نباشید به دوستان
    من یه افزونه انجمن ساز فارسی برای وردپرس میخواستم. همراه با آموزش کامل نصب و راه اندازی.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با توجه به اینکه افزونه bbpress را نصب کردم. ولی انجمن و موضوعات را با صفحه خالی نمایش میداد.
    بعد از آن
    من افزونه mingle را نصب کردم. و روی برگه خاصی از سایتم قراردادم.
    انجمن اضافه کردم ولی نمیدونم چطور باید موضوع اضافه کرد تا کاربران دیگه بتونند دیدگاه بزارند؟
    لطفا آموزش کامل بزارید.
    این آدرس برگه سایت
    http://woodava.ir/%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA/
    ممنون میشم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    anjomanezaban
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۵

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید شخصا با این افزونه کار نکردم اما برای اینکه بتونم به شما راهنمایی کنم روی لوکال نصبش کردم ولی خب فعال نمیشه باید رو سایت خودم نصب کنم که چون بهش نیاز ندارمو مقادیری به دیتا بیس اضافه می کنه یه مقداری واسم مشکل ایجاد می کنه واسه همین اگر دوست داشته باشید میتونید اطلاعات ورود به وردپرستون رو برای من به جیمیل amoozesh98 ارسال کنید پس از بررسی کاربرد این افزونه توضیحاتی رو بهتون اینجا بگم هم شما استفاده کنید هم بقیه اگر نه بدون ارسال پست جدید صبور باشید از دوستان هر کسی در این باره امکان راهنمایی داشتن کمکتون کنن با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

paadnet
  • paadnet

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸

خسته نباشید مجدد
    اطلاعات ورود به وردپرس به آدرس جیمیل شما ارسال شد.
    با تشکر از زحماتتون

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵

paadnet گفت:
    خسته نباشید مجدد
    اطلاعات ورود به وردپرس به آدرس جیمیل شما ارسال شد.
    با تشکر از زحماتتون

برای شما پاسخی ارسال شد.

• sirafteb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰

با سلام من افزونه bbpress برای ساخت فروم رو روی سایت نصب کردم و همه مراحل نصب و فعالسازی ابزارک ها رو ارسال کردم.مشکل اینه که وقتی موضوعی ایجاد میکنم در صفحه فروم و موضوع ایجاد شده هیچ ادیتور یا گزینه ای برای مشارکت و پاسخ دیده نمیشه.در تنظیمات همگانی نقش کاربر جدید رو مشارکت کننده قرار دادم و تنظیمات افزونه هم همینطور .لطفا راهنمایی بفرمایید.آدرس انجمن سایت :http://sirafteb.ir/forums/forum/%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88/

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها