انجمن

راهنمایی تنظیمات برای آپلود عکس  (۲ نوشته)

• moj007

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹

با سلام من یک وب سایت با موضوع عکس دارم امروز دیدم فضای نسبتا زیادی از هاستم اشغال شده وقتی چک کردم دیدم از هر عکسی که آپلود می کنم در سه سایز مختلف در داخل هاست آپلود شده در حالی که من فقط یکی از اون سایزها که سایز اصلی هست رو میزارم و بقیه استفاده نداره و فقط فضای هاست رو میگیره میخواستم بدونم چطوری میتونم کاری کنم که فقط عکس در یک سایز در هاست آپلود بشه ؟
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵

moj007 گفت:
    با سلام من یک وب سایت با موضوع عکس دارم امروز دیدم فضای نسبتا زیادی از هاستم اشغال شده وقتی چک کردم دیدم از هر عکسی که آپلود می کنم در سه سایز مختلف در داخل هاست آپلود شده در حالی که من فقط یکی از اون سایزها که سایز اصلی هست رو میزارم و بقیه استفاده نداره و فقط فضای هاست رو میگیره میخواستم بدونم چطوری میتونم کاری کنم که فقط عکس در یک سایز در هاست آپلود بشه ؟
    با تشکر

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید قالبتون چیه ؟ بعضی از این برش ها رو قالب میزنه بعضی ها رو هم از داخل قسمت پنل ادمین - تنظیمات - رسانه ها باید بردارید که در واقع تو قسمت رسانه ها سه تا سایز بندی هست و بر همون اساس وردپرس تصاویر موقع آپلود رو برش میزنه واسه همین توصیه می کنم اگر میخواید به صورت کاملا حرفه ای کاربرد تصاویر شاخص یا همون تصاویر بند انگشتی و طرز استفاده صحیح تصاویر داخل وردپرس رو یاد بگیرید تو گوگل سرچ کنید آموزش 98 داخل سایت من 6 قسمت آموزش کامل در 320 دقیقه به صورت فارسی تمام توضیحات مربوط به تصاویر شاخص قرار گرفته فقط داخل دسته بندی آموزش وردپرس قرار داره با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.