انجمن

• omidmazraati

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۶

سلام دوستان
    من چند ساعت پیش وردپرسم را به صورت اتوماتیک آپدیت به نسخه ی جدید وردپرس فارسی کردم
    البته قبلش هم وردپرس فارسی بود و دفعه اولم هم نیست که آپدیت خودکار انجام میدهم
    اما این دفعه که آپدیت را زدم یک صفحه سفید اومد و نوشته های مبتنی بر عملیات ظاهر نشد.
    برای همین صفحه را ریفرش کردم و پیام در حال بروزرسانی یک دقیقه ی دیگر امتحان کنید اومد
    بعد از چند دقیقه که خواستم وارد صفحه ی مدیریت"پیشخوان" بشم ، بعد از وارد کردن نام و نام کاربری ، خطای :

Fatal error: Call to undefined function wp_json_encode() in /home/u236471621/public_html/wp-includes/theme.php on line 1960

نمایش داده شد.
    لطفا کمکم کنید تا این مشکل را حل کنم
    با سپاس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - skin-city
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۰

سلام،
    اگر ممکن هست وردپرس رو بصورت دستی یکبار بروزرسانی کنید، مشکل باید رفع بشه .

omidmazraati - آموزش وردپرس - es32
  • omidmazraati

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶

masoudin گفت:
    سلام،
    اگر ممکن هست وردپرس رو بصورت دستی یکبار بروزرسانی کنید، مشکل باید رفع بشه .

سلام
    همونطور که گفتم امکان ورود به پیشخوان را ندارم!
    لطفا کمکم کنید

آموزش وردپرس
  • Avijeh01

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۷

منم همین مشکل رو دارم

omidmazraati - آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۷

omidmazraati گفت:

سلام
    همونطور که گفتم امکان ورود به پیشخوان را ندارم!
    لطفا کمکم کنید

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست خوب من برای آبدیت دستی وردپرس باید به شیوه زیر عمل کنید

ابتدا آخرین نسخه وردپرس فارسی رو دانلود کنید در سیستم خود از حالت فشرده خارج کنید غیر از
    فایل : wp-config.php
    و پوشه wp-contents

ما بقی را فشرده کرده و بعد به هاست خود رفته و غیر از این دو مورد ما بقی رو به پوشه دیگری منتقل کنید یعنی ابتدا یه پوشه جدید ایجاد کنید و غیر از دو فایلی که ذکر شد بقیه رو به پوشه جدیدی که تو هاست ساختین ببرید البته به صورت کات شده که دیگه تو روت هاست وجود نداشته باشن و فقط کافیه دقت کنید وقتی وردپرس رو دانلود می کنید فایل wp-config.php وجود نداره فایلی هست به نام wp-sample-config.php که مشکلی نداره منظور من این فایل نبود چون داخل وردپرس خشک فایل wp-config.php وجود نداره پس در واقع شما باید غیر از پوشه wp-content سایر موارد رو به صورت زیپ شده به هاست انتقال بدین یعنی آپلود کنید و بعدش اکسترکت کنید فقط بدونید چون فایل wp-config.php از قبل ایجاد شده بوده با نصب وردپرس این فایل و پوشه wp-contents باید باشه و بقیه فایل ها و پوشه ها رو به جای دیگری کات کنید و بعد این فایلی که آپلود کرده بودین رو اکسترکت کنید و وقتی که برای اولین بار سایت رو باز کنید یا بخواید وارد پنل ادمین بشید میگه به روز رسانی جداول پایگاه داده شما تایید کنید و بعد هم با موفقیت وارد پنل ادمین بشید با همون اطلاعات قبلی برای اطلاعات سایت هم مشکلی پیش نمیاد فقط قبل از هر اقدام توصیه می کنم حتما یه فول بکاپ بگیرید که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد که فکر هم نمی کنم مشکلی پیش بیاد در پایان اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو به حالت حل شده تغییر وضعیت بدین در ضمن اگر مفید واقع شد ممنون میشم زیر پستم روی گزینه تشکر کلیک کنید و برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی دکمه تشکر کلیک بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

tanbako1
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۸

Avijeh01 گفت:
    منم همین مشکل رو دارم

دوست عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام بزارید و داخل تاپیک دیگران اقدام به پرسش نکنید در صورتی که با مطالعه تاپیک ها به نتیجه مطلوب نمی رسید لطفا با عنوان مناسب تاپیک جدید ایجاد کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع