انجمن

حذف وردپرس و ذخیره اطلاعات  (۳ نوشته)

• abbassho

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۱

بایاد خدا وبا عرض سلام خدمت شما اخیرا یه مشکلاتی واسه سایتم پیش اومده که تصمیم گرفتم اونو پاک کنم و دوبار از نو وردپرس رو نصب کنم
    اما میخوام مطالبی که الان توی سایتم گذاشتم داشته باشم تا وقتی دوباره ساختم اونا رو داشته باشم
    و مشکل اینجاست که من نمیتونم نه وارد سایت بشم نه وارد مدیریت فقط از طریق هاست می تون دسترسی به اطلاعات داشته باشم میخواستم بدونم توی هاستم چه فایلهایی رو کپی کنم و بعد دوباره بعداز ایجاد وردپرس جدید پیست کنم که مطب هایی که الان تو سایتم هستن اون موقع هم بیان به طور خلاصه منظورم اینه که مطلب هایی که ما تو وردپرس میزاریم کجای هاست ذخیره میشن و چجوری میشه دوباره اونا رو پیست کرد و در سایت جدید قرار داد
    ممنون از اساتید بزرگوار
    اگه امکانش هست سریع جواب بدین خیلی ضروریه
    متشکرم

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۷

سلام،

این موضوع بارها در انجمن مطرح شده ، اگر جستجو کنید به پاسخ‌های زیادی می‌رسید.

برای بروزرسانی دستی وردپرس همه فایل‌ها رو می‌تونید حذف و جایگزین کنید به غیر از فایل wp-config.php و پوشه wp-content

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۸

abbassho گفت:
    بایاد خدا وبا عرض سلام خدمت شما اخیرا یه مشکلاتی واسه سایتم پیش اومده که تصمیم گرفتم اونو پاک کنم و دوبار از نو وردپرس رو نصب کنم
    اما میخوام مطالبی که الان توی سایتم گذاشتم داشته باشم تا وقتی دوباره ساختم اونا رو داشته باشم
    و مشکل اینجاست که من نمیتونم نه وارد سایت بشم نه وارد مدیریت فقط از طریق هاست می تون دسترسی به اطلاعات داشته باشم میخواستم بدونم توی هاستم چه فایلهایی رو کپی کنم و بعد دوباره بعداز ایجاد وردپرس جدید پیست کنم که مطب هایی که الان تو سایتم هستن اون موقع هم بیان به طور خلاصه منظورم اینه که مطلب هایی که ما تو وردپرس میزاریم کجای هاست ذخیره میشن و چجوری میشه دوباره اونا رو پیست کرد و در سایت جدید قرار داد
    ممنون از اساتید بزرگوار
    اگه امکانش هست سریع جواب بدین خیلی ضروریه
    متشکرم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز اون طوری که معلومه شما اطلاعات دقیقی ندارید ! بنابر این باید به هاستتون برید از قسمت فول بکاپ بکاپ تهیه کنید و بعد در جای دگیری یا مثلا سایت دیگری ریستور کنید تا برگرده اطلاعات این طوری نیست که با یه کپی پیست کردن ساده مشکل حل شه ! بنا بر این اگر نیازی به توضیحات بیشتری دارید میتونید از طریق جیمیل من با من در ارتباط باشید این جیمیل من amoozesh98 یه ایمیل ارسال کنید تا ببینم چه طوری می تونم بهتون کمک کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.