انجمن

ویرایش کد قالب با پلاگین  (۴ نوشته)

• amirhosein1998

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷

سلام:
    ببخشید من میخواستم ببینم چطوری میتونم یه پلاگین بنویسم که یه کد خاصی رو به یه قسمت style قالب اضافه کنه؟؟
    اگه میشه یه کم کامل توضیح بدین که مثلا چطوری بگیم بین تگ های خاص قالب این رو اضافه کنه؟
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - anjomanezaban
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳

amirhosein1998 گفت:
    سلام:
    ببخشید من میخواستم ببینم چطوری میتونم یه پلاگین بنویسم که یه کد خاصی رو به یه قسمت style قالب اضافه کنه؟؟
    اگه میشه یه کم کامل توضیح بدین که مثلا چطوری بگیم بین تگ های خاص قالب این رو اضافه کنه؟
    ممنون

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید در این باره توصیه می کنم تو گوگل سرچ کنید مطلب زیاد هست چون به مقداری مبحث تخصصی میشه ممکنه بحث به اسپم کشیده بشه و نتیجه مطلوبی حاصلی نشه اما چه کاریه ! چرا وقتی میشه اون استایل رو داخل style.css نوشت با فراخانی توابع باعث کندی سیستم و اجرای دستورات خاصی بشیم و سرعت mysql رو هم کند تر کنیم ؟ عملا برنامه نویسی فقط برنامه نویسی نیست که باید بهینه سازی ها رو هم مد نظر قرار بدین با منطق برنامه نویسی به قضیه نگاه کنید بیشتر متوجه حساسیت مسئله میشید اونم برای مدیریت محتوایی مثل وردپرس دیروز دیدم رو یه سایتی 50 تا افزونه فعال بود داشتم شاخ در میاوردم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

amirhosein1998
  • amirhosein1998

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۰

بله میدونم .....
    ولی چاره ای ندارم میخوام وردپرس شبکه راه اندازی کنم و برای همه وبلاگ ها یه تبلیغات بذارم
    اگه راه دیگه ای هست شما بفرمایید من دیگه روش دیگه ای به ذهنم نمیرسه افزونه هم پیدا نمیشه برای این کار

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۰

amirhosein1998 گفت:
    بله میدونم .....
    ولی چاره ای ندارم میخوام وردپرس شبکه راه اندازی کنم و برای همه وبلاگ ها یه تبلیغات بذارم
    اگه راه دیگه ای هست شما بفرمایید من دیگه روش دیگه ای به ذهنم نمیرسه افزونه هم پیدا نمیشه برای این کار

قبلا هم به این موضوع اشاره شده امکان نداره ! برای وردپرس شبکه افزونه یا روشی برای تبلیغات به صورتی گلوبال یعنی سرارسری وجود نداشته باشه قبلا خودم در این باره برای یکی از اعضا بررسی کردم یه افزونه بهشون معرفی کردم وقتی من افزونه ای پیدا کردم و روش به صورت کد نویسی هم زیاد بوده شما هم میتونید برای همین یه سرچ کنید تو گوگل
    ads wordpress network code
    یا تبلیغات در وردپرس شبکه
    با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.