انجمن

تنظیمات دسته های اصلی  (۳ نوشته)

• nstakchoob

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹

سلام. روی صفحه اصلی معمولا چنتا دسته بندی اصلی هست ک اونا خودشون به زیر شاخه ها تقسیم میشند. لطفا بگید این دسته ها از کجا ایجاد یا کم و زیاد میشند؟؟ من الان سه تا دسته اصلی دارم میخام زیادشون کنم نمیشن لطفا راهنمایی کنید
    اگر ب سایتم برید متوجه میشید
    الان دسته های اصلی سرویس خوای عروس و کودک هست و کابینت
    میخام دسته ها رو زیاد کنم
    nstakchoob.ir

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • حسین ندائی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴

سلام این سه موردی که نام بردید در وردپرس دسته نیستند بلکه صفحه یا به اصطلاح برگه میباشند.شما باید برگه اضاف کنید. باید به قسمت مدیریت وارد شوید، اگز زبان فارسی هست ار قسمت منو ها وارد " برگه ها > افزودن برگه " و اگر انگلیسی است وارد " pages > add New " شوید. در اینجا میتوانید عنوان برگه و همچنین محتویات آن را وارد کنید.
    امیدوارم مشکلتون حل شه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۲

nstakchoob گفت:
    سلام. روی صفحه اصلی معمولا چنتا دسته بندی اصلی هست ک اونا خودشون به زیر شاخه ها تقسیم میشند. لطفا بگید این دسته ها از کجا ایجاد یا کم و زیاد میشند؟؟ من الان سه تا دسته اصلی دارم میخام زیادشون کنم نمیشن لطفا راهنمایی کنید
    اگر ب سایتم برید متوجه میشید
    الان دسته های اصلی سرویس خوای عروس و کودک هست و کابینت
    میخام دسته ها رو زیاد کنم
    nstakchoob.ir

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید بله دقیقا دوست خوبمون درست می فرمایند وقتی دقت کنید به لینک ها می بینید نوشته شده page_id این یعنی به این معنا که در حال حاظر پرما لینک یا همان پیوند های یکتا در حالت پیشفرض هست و اگر این ها دسته بودن در اولشون نوشته میشه category یا اگر پست بودن نوشته میشد مثلا p=1 امید وارم متوجه توضیحات این دوست خوبمون شده باشید در ضمن توصیه می کنم برای سئو بهتر به پنل ادمین برید - تنظیمات - پیوند های یکتا و بعد مورد 5 یعنی نام نوشته رو انتخاب کنید چون از نظر سئو بهتر هست با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها