انجمن

لینک به مطالب توی پست ها به عنوان نظر هم ارسال میشه  (۶ نوشته)

• desatir7316

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴

سلام دوستان
    وقتی یه پستی دارم و به یه مطلبی توی سایت خودم لینک می دم، همون لینک رو به عنوان نظر هم توی لیست نظرات می فرسته
    چیکار باید کرد؟
    ممنون می شم
    سایتم رو با وردپرس 4.1 راه اندازی کردم و از پوسته hueman هم استفاده کردم به آدرس : koola.ir

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - musica
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۶

desatir7316 گفت:
    سلام دوستان
    وقتی یه پستی دارم و به یه مطلبی توی سایت خودم لینک می دم، همون لینک رو به عنوان نظر هم توی لیست نظرات می فرسته
    چیکار باید کرد؟
    ممنون می شم
    سایتم رو با وردپرس 4.1 راه اندازی کردم و از پوسته hueman هم استفاده کردم به آدرس : koola.ir

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید متوجه نمیشم لطفا شمرده ترو واضح تر بگید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• desatir7316

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۸

ببینید، مثلا یه مطلب جدیدی نوشتم توی سایتم، یه مطلب مرتبط با اونم دارم از قبل، لینک اون مطلب قدیمی رو توی این پست جدید میذارم، میبینم توی نظرات این پست جدید، اون لینک پست قدیمی هم هست

خوب توضیح دادم؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۹

desatir7316 گفت:
    ببینید، مثلا یه مطلب جدیدی نوشتم توی سایتم، یه مطلب مرتبط با اونم دارم از قبل، لینک اون مطلب قدیمی رو توی این پست جدید میذارم، میبینم توی نظرات این پست جدید، اون لینک پست قدیمی هم هست

خوب توضیح دادم؟

خب من خودمم با این مورد مواجه شدم به اصولا نمیدونم دقیقا چی بهش میگن تو وردپرس ولی به نظرم بهش میگن پینگ بکز در این باره ترجیه میدم مقالات زیر رو بخونید تا تمیز متوجه بشم اما در یک کلام چیز بدی نیست ! بعضی وقتا خودم به شخصه وقتی می بینم بابت تدریس فیلم هایی که کلی پاشون زمان میزارم و یه نفر بر میداره میزاره تو سایتش سریع یه کامنت برای من ایجاد میشه ! که میدونم فولان شخص تو فولان سایتو فولان لینک این مطلب منو منتشر کرده سریع میرم میگم من راضی نیستم حذف کنید ! این برای من خیلی کاربرد داشته این لینک ها رو مطالعه کنید.

http://barg.ir/what-why-and-how-tos-of-trackbacks-and-pingbacks-in-wordpress
    http://www.asadiweb.net/archives/1875

در صورتی که مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده مطرح کنید و اگر مفید واقع شد کافیه روی دکمه تشکر کلیک کنید و نیازی به ارسال پست جهت تشکر نیست با تشکر

desatir7316
  • desatir7316

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۳

بعضی وقتا خودم به شخصه وقتی می بینم بابت تدریس فیلم هایی که کلی پاشون زمان میزارم و یه نفر بر میداره میزاره تو سایتش سریع یه کامنت برای من ایجاد میشه !

یعنی منظورتون اینکه که دیگه که از سایت خودشون به سایت شما لینک فیلم های آموزشوتونو میدن درسته؟
    درغیر اینصورت نباید متوجه بشید که کسی فیلم گذاشته(یعنی خودش آپلود کرده)

راستی این پنک بک برای چندتا سلسله مراتب هم کار می کنه؟ یعنی شخص سومی از شخص دوم لینک بگیره؟
    ممنون

در صورتی که مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده مطرح کنید و اگر مفید واقع شد کافیه روی دکمه تشکر کلیک کنید و نیازی به ارسال پست جهت تشکر نیست با تشکر

بله حتما، شک نکنید

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۹

desatir7316 گفت:

یعنی منظورتون اینکه که دیگه که از سایت خودشون به سایت شما لینک فیلم های آموزشوتونو میدن درسته؟
    درغیر اینصورت نباید متوجه بشید که کسی فیلم گذاشته(یعنی خودش آپلود کرده)

راستی این پنک بک برای چندتا سلسله مراتب هم کار می کنه؟ یعنی شخص سومی از شخص دوم لینک بگیره؟
    ممنون

بله حتما، شک نکنید

توصیه می کنم دو مورد لینکی که قرار دادم رو مشاهده کنید حتما ! و اگر باز سوالی بود بفرمایید با تشکر

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.