انجمن

• desatir7316

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶

سلام
    می خوام وقتی یه کاربری ثبت نام می کنه، به اون ایمیلی که براش ارسال می شه یه سری اطلاعات اضافه کنم و همچنین به اون پیامی که بهش نشون داده می شه میگه ثبت نام شما انجام شد، ایمیلتان را چک کنید، به اونم می خوام یه سری اطلاعات اضافه کنم

ممنون می شم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵

desatir7316 گفت:
    سلام
    می خوام وقتی یه کاربری ثبت نام می کنه، به اون ایمیلی که براش ارسال می شه یه سری اطلاعات اضافه کنم و همچنین به اون پیامی که بهش نشون داده می شه میگه ثبت نام شما انجام شد، ایمیلتان را چک کنید، به اونم می خوام یه سری اطلاعات اضافه کنم

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید دوست عزیز افزونه register plus redux رو نصب کنید داخل اون میتونید تنظیمات مورد نظرتون رو به همراه توضیحاتی که قرار هست در ایمیل به کاربر ارائه بشه بزارید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

• آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳

desatir7316 گفت:
    سلام

ضمنا برای تاپیک های خودتان عنوان های مناسبی قرار بدین و به هیچ وجه تاپیک تکراری در بخش های مختلف ایجاد نکنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.