انجمن

چگونه لینک های داخل صفحه را فالو کنم؟  (۳ نوشته)

• rz76900

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۹

لینک های داخل مطالب و لینک های پیوند ها(لینک هایی که بصورت دستی در ستون قرار دادم) فالو هستنند ولی لینک های صفحات یعنی لینک هایی که داخل محتوای صفحهات قرار دارند نوفالو هستنند! یعنی کلمه نوفالو را برای لینک های صفحات دیدم و در این مورد مطمئن هستم. خودتان ببینید. چه کار کنم که لینک های داخل صفحات فالو شوند؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۱

rz76900 گفت:
    لینک های داخل مطالب و لینک های پیوند ها(لینک هایی که بصورت دستی در ستون قرار دادم) فالو هستنند ولی لینک های صفحات یعنی لینک هایی که داخل محتوای صفحهات قرار دارند نوفالو هستنند! یعنی کلمه نوفالو را برای لینک های صفحات دیدم و در این مورد مطمئن هستم. خودتان ببینید. چه کار کنم که لینک های داخل صفحات فالو شوند؟

دلیلش اینه که شما از افزونه و یا کد خاصی به اشتباه استفاده کردین که لینک های خروجی رو نو فالو کنه ولی دقیقا داره به نظرم همه رو نو فالو می کنه برای همین هر کدی داخل functions.php که به این مورد ربط داره یا افزونه ای که به این مورد ربط داره بردارید و غیر فعال کنید و بعد بررسی کنید و اگر مشکلتون حل شد ممنون میشم از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده مطرح کنید تا سایر دوستان و همکاران عزیزم به زحمت نیفتن از اسپم شدن هم جلوگیری بشه و اگر مفید واقع شد برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه که روی دکمه تشکر کلیک بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rz76900
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴

تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و بررسی کنید لینک ها رو با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع