انجمن

پرسش در مورد تعداد مطالب یک سایت  (۴ نوشته)

• سید مهدی امامی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۱

سلام عرض ادب
    به نظر شما تعداد مطالبی که در روز به یک وب سایت ارسال می شود چندتا باشد خوبه
    حد خاصی داره
    یا هرچی بیشتر ارسال داشته باشیم بهره برای مثال روزی 100 تا پست یا 150 تا پست
    مطالب هم همه اختصاصی باشند و اصلا کپی از سایت های فارسی زبان نباشند
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - musica
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۰

mehdi5692 گفت:
    سلام عرض ادب
    به نظر شما تعداد مطالبی که در روز به یک وب سایت ارسال می شود چندتا باشد خوبه
    حد خاصی داره
    یا هرچی بیشتر ارسال داشته باشیم بهره برای مثال روزی 100 تا پست یا 150 تا پست
    مطالب هم همه اختصاصی باشند و اصلا کپی از سایت های فارسی زبان نباشند
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مدیر سایت باید طوری سیاست به خرج بده که در یک کلام مثلا هر سال تعداد خاصی ارسال داشته باشه ! و هر سال این تعداد رو افزایش بده با برنامه زمانی خاص و در ساعت خاص ! اگر قراره هر روز ارسال بشه مطالب باید به صورت زمان بندی شده ارسال بشن ! رباط گوگل عادت می کنه و سر ساعت خاصی میان مطلب رو ایندکس می کنن و میرن ! و همیشه سر اون ساعت منتظر ثبت مطلب هست وای به حالت چند بار بیان ببینن نیست بد جوری باهات نا مهربون میشن پس بشین فکراتو بکن که سایتت بر اساس قانون و قواعد درست و دقیق پیش ببری از هر نظر با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

سید مهدی امامی
  • سید مهدی امامی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۳
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۹

amoozesh98com گفت:

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مدیر سایت باید طوری سیاست به خرج بده که در یک کلام مثلا هر سال تعداد خاصی ارسال داشته باشه ! و هر سال این تعداد رو افزایش بده با برنامه زمانی خاص و در ساعت خاص ! اگر قراره هر روز ارسال بشه مطالب باید به صورت زمان بندی شده ارسال بشن ! رباط گوگل عادت می کنه و سر ساعت خاصی میان مطلب رو ایندکس می کنن و میرن ! و همیشه سر اون ساعت منتظر ثبت مطلب هست وای به حالت چند بار بیان ببینن نیست بد جوری باهات نا مهربون میشن پس بشین فکراتو بکن که سایتت بر اساس قانون و قواعد درست و دقیق پیش ببری از هر نظر با تشکر

سپاس جناب فلاح نیت
    پس شما می گید که ایرادی نداره که ارسال ها زیاد باشه ولی باید مکرر و همیشگی باشه ؟

سوال من اینه که با بخش زمان بندی مطالب وردپرس کار کنم مشکلی پیش نمیاد
    مثلا یک روز قبل مطالب فردا را تنظیم کنم که منتشر بشن
    برای مثال 48 مطلب آماده کنم و از ساعت 12 شب تا 24 ساعت آینده طوری تنظیم کنم که هر نیم ساعت یک مطلب منتشر بشه یا برای مثال طوری تنظیم کنم که هر 15 دقیقه یک مطلب منتشر بشه
    از این نظر که از بخش زمانبندی انتشار مطالب استفاده کنم به مشکل بر نمی خورم

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۲

mehdi5692 گفت:

سپاس جناب فلاح نیت
    پس شما می گید که ایرادی نداره که ارسال ها زیاد باشه ولی باید مکرر و همیشگی باشه ؟

سوال من اینه که با بخش زمان بندی مطالب وردپرس کار کنم مشکلی پیش نمیاد
    مثلا یک روز قبل مطالب فردا را تنظیم کنم که منتشر بشن
    برای مثال 48 مطلب آماده کنم و از ساعت 12 شب تا 24 ساعت آینده طوری تنظیم کنم که هر نیم ساعت یک مطلب منتشر بشه یا برای مثال طوری تنظیم کنم که هر 15 دقیقه یک مطلب منتشر بشه
    از این نظر که از بخش زمانبندی انتشار مطالب استفاده کنم به مشکل بر نمی خورم

خیر ! هر 48 تا رو دقیقا راس ساعت فولان! منتشر کن این البته نظر شخصیه منه اما بدون ها ! بهت گفتم اگر روز بعد نتونی اون 48 تا رو آماده کنی بهت گفتمااااااااا نگفتی نگفتی مسلم ! ! ......با تشکر

سید مهدی امامی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.