انجمن

هشدار «یک خطای غیرمنتظره» از سوی وردپرس  (۶ نوشته)

• hosseinghadiri

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۰

Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/sedayem1/public_html/wp-includes/update.php on line 295

راه حل این هشدار در مدیریت وردپرس چیست؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - musica - Pouryakht - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴

hosseinghadiri گفت:
    Warning: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید. (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.) in /home/sedayem1/public_html/wp-includes/update.php on line 295

راه حل این هشدار در مدیریت وردپرس چیست؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید لطفا به صورت دستی یه مرتبه برای رفع مشکل وردپرس رو آبدیت کنید آموزش به روز رسانی دستی وردپرس هم تو انجمن سرچ کنید هست تو گوگل هم سرچ کنید هست و لطف کنید بعد از حل شدن مشکل از منو سمت چپ بالا تاپیک رو حل شده قرار بدین و اگر مفید واقع شد نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه روی گزینه تشکر کلیک بشه با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

Pouryakht
  • serok

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶

سلام کسی راه حلی برای این موضوع نداره منظورم به صورت دستی نیست!

Pouryakht
  • هوتن بختیاری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۳
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶

با سلام،
    برای رفع مشکل شما باید وردپرس بروزرسانی شود که می توانید بطور دستی و اتوماتیک این کار را انجام دهید.
    اما
    این خطا چه زمانی به شما نمایش داده شده است؟

موفق باشید...

Pouryakht
  • mahnaz_67sh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸

لطفا کمک کنید.... خطای خیلی عجیب!!!!
    من یک ماه پیش ورد پرس رو نصب کردم و رو یه قالب کار میکردم ..... و هیچ مشکلی نبود.... خلاصه بعد از کلی دست کاری یاد گرفتم .....چون قالب رو خیلی خراب کرده بودم ورد پرس رو پاک کردم و یه بار دیگه همه چیزو از اول ساختم با یه دیتا بیس جدید با یه اسم دیگه.... وقتی ورد پرس نصب شد وقتی وارد نمایش -پوسته ها میشم میگه خطای غییر متظره رخ داده ... وقتی قالب رو نصب میکنم 3تا warning میده از فایل update.php
    و میگه پوسته به خوبی نصب شد !!!!!!ولی برای پوسته مشکلاتی اتفاق میفته.... مثلا منوی خانه اصلا تو برگه ها نیست ولی نمایش داره.... یا اصلا نمیتونم فونت و رنگشو که قبلا عوض کردم تغییر بدم.... بد نصب شده........
    من زمپ رو پاک کردم یه جدید دانلود کردم وردپرسم همینطور و بازم همین خطا بود....وینذوز رو عوض کردم(ویندوز10 ) و بازم نصب کردم بازم بود............. من 3 تا ورژن زمپو نصب کردم و همه رو تست کردم دوباره ویندوز 7 نصب کردم با همه حالت ها ولی خطا بازم هست.... حتی زمان سیستمو تغییر دادم شاید واسه اون باشه ... ورد پرس انگلیسی هم نصب کردم اونم همین خطا رو داشت.....
    من دیگه نمیدونم چیکار کنم تو سایت انگلیسی هم سرچ کردم ولی جوابی نگرفتم همه میگن اپدیت کن یا پاک کن....ولی من همه کار کردم ولی جواب نمیده

• xpsaeed

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴

من امتحان کردم نشد خطا همچنان هست.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.