انجمن

مشکلی عجیب در بروزرسانی سایت بنده ، لطفا جواب بدید!!  (۲ نوشته)

• Xeneral

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۰

سلام عزیزان

راستش سایت بنده یه کمی قاط میزنه انگار!!
    من به این ماجرا پی نبرده بودم ولی دیروز که یکی تبلیغ سفارش داد بعد واریز من بنرشو گذاشتم تو سایتم!
    و برای من تغییرات در قالب انجام شده بود (همین که بنر ایشون بیاد بالای سایت)
    ولی ایشون امروز به من پیام دادن که بنرو نذاشتی!
    بعدش من از چند نفر دیگه که پرسیدم گفتن نه چنین بنری نیست :/
    من خودمم هنگ کردم یه لحظه :/
    حتی وقتی عکس گرفت داد دیدم که برای ایشون مطالب جدیدی که بنده گذاشتم هم عنوانش تو لیست مطالب جدید نمیاد
    و این یعنی فقط برای ایشون اینطوری نیست و شامل بقیه بازدید کننده های سایت بنده میشه!!
    ( ضمنا این چند مدت وقتی دیدم بازدید مطالب جدیدی که میذارم کم شده هم شک کردم اما زیاد پیگیر نشدم:/ )
    اگه این مشکل برای کسی پیش اومده قبلا و موفق به حل شده و یا اگه کسی دقیقا فهمیدم مشکل بنده چیه لطفا راهنمایی کنه :/
    نمیدونم چرا تغییراتی که در سایت ایجاد میکنم فقط برای خودم انجام میشه و اکثر بازدید کننده ها براشون این تغییرات ایجاد نمیشه : (
    ضمنا این آدرس سایت بندست!!!
    kotoleha.com

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - gallery-photo - musica44
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۳

Xeneral گفت:
    سلام عزیزان

راستش سایت بنده یه کمی قاط میزنه انگار!!
    من به این ماجرا پی نبرده بودم ولی دیروز که یکی تبلیغ سفارش داد بعد واریز من بنرشو گذاشتم تو سایتم!
    و برای من تغییرات در قالب انجام شده بود (همین که بنر ایشون بیاد بالای سایت)
    ولی ایشون امروز به من پیام دادن که بنرو نذاشتی!
    بعدش من از چند نفر دیگه که پرسیدم گفتن نه چنین بنری نیست :/
    من خودمم هنگ کردم یه لحظه :/
    حتی وقتی عکس گرفت داد دیدم که برای ایشون مطالب جدیدی که بنده گذاشتم هم عنوانش تو لیست مطالب جدید نمیاد
    و این یعنی فقط برای ایشون اینطوری نیست و شامل بقیه بازدید کننده های سایت بنده میشه!!
    ( ضمنا این چند مدت وقتی دیدم بازدید مطالب جدیدی که میذارم کم شده هم شک کردم اما زیاد پیگیر نشدم:/ )
    اگه این مشکل برای کسی پیش اومده قبلا و موفق به حل شده و یا اگه کسی دقیقا فهمیدم مشکل بنده چیه لطفا راهنمایی کنه :/
    نمیدونم چرا تغییراتی که در سایت ایجاد میکنم فقط برای خودم انجام میشه و اکثر بازدید کننده ها براشون این تغییرات ایجاد نمیشه : (
    ضمنا این آدرس سایت بندست!!!
    kotoleha.com

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید مورد شما مقداری عجیب هست به کش ارتباط داره ولی باید دقیق تر بررسی بشه در صورت نیازی به راهنمایی با اکانت جیمیل من یعنی amoozesh98 در ارتباط باشید و یه ایمیل برام ارسال کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Xeneral

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.