انجمن

• althing

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰

با سلام
    ببخشید آیا اینکه دامنه را مستقیما از ایرنیک بخریم یا اینکه از خود هاستمان بخریم تفاوتی دارد؟
    خب البته تفاوتشان در قیمتشان می باشد اما میخواستم ببینم که اگر تفاوتی ندارند , خب چرا از هاستمان نخریم که نصف قیمت ایرنیک میباشد؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - spacegraphics - musica44
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷

althing گفت:
    با سلام
    ببخشید آیا اینکه دامنه را مستقیما از ایرنیک بخریم یا اینکه از خود هاستمان بخریم تفاوتی دارد؟
    خب البته تفاوتشان در قیمتشان می باشد اما میخواستم ببینم که اگر تفاوتی ندارند , خب چرا از هاستمان نخریم که نصف قیمت ایرنیک میباشد؟

به نام خدا
    عرض سلام و خسته نباشید خب اگر از نیک بخرید باید به یورو پرداخت کنید ولی وقتی از هاست بخرید نهایتن میشه 6 تومن ! در ضمن در انتخاب هاستینگ دقت کافی رو کنید !!! اگر اطلاعات درستی ندارید این جیمیلم amoozesh98 ایمیل بدین تا راهنماییتون کنم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

althing
  • althing

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳
    ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۲

ببخشید میخواستم دامنه قبلی که روی سایتم بوده است را غیر فعال کنم و دامنه ای که جدید خریده ام را جایگزین کنم , یعنی سایت فقط با همین دامنه جدید کار کند و زیراکه بعد از اینکه دامنه اولیه مهلتش تمام شد و دیگر تمدیدش نکردم آنوقت مشکلی برای سایت بوجود نیاد و فقط با همین دامنه ای که جدیدا خریده ام کار کند.

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۹

althing گفت:
    ببخشید میخواستم دامنه قبلی که روی سایتم بوده است را غیر فعال کنم و دامنه ای که جدید خریده ام را جایگزین کنم , یعنی سایت فقط با همین دامنه جدید کار کند و زیراکه بعد از اینکه دامنه اولیه مهلتش تمام شد و دیگر تمدیدش نکردم آنوقت مشکلی برای سایت بوجود نیاد و فقط با همین دامنه ای که جدیدا خریده ام کار کند.

خب باید به هاستینگتون اطلاع بدین تا دامنه جدید رو براتون به صورت پیشفرض ست کند با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها