انجمن

افزونه نوشته های تکراری  (۲ نوشته)

• ahoraarmin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۲

درود .

در وردپرس شبکه وقتی در چند وبلاگ از یه نوشته استفاده می کنند یا بهتر بگویم یک مطلب با موضوع و نوشته یک شکل در چند وبلاگ یه وردپرس شبکه وجود داشته باشد چند سوال ایجاد می شود . اول اینکه گوگل با این وبلاگها چی می کند ؟ آیا انها را جریمه می کند ؟ دوم اینکه افزونه وجود دارد که از مشکلات ایجاد شده از این مبحث جلوگیری نماید ؟ " سابقا افزونه ای دیده بودم الان دقیقا اسمشو نمیدونم "

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - modeyou1 - gallery-photo - تناسب اندام
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۳

ahoraarmin گفت:
    درود .

در وردپرس شبکه وقتی در چند وبلاگ از یه نوشته استفاده می کنند یا بهتر بگویم یک مطلب با موضوع و نوشته یک شکل در چند وبلاگ یه وردپرس شبکه وجود داشته باشد چند سوال ایجاد می شود . اول اینکه گوگل با این وبلاگها چی می کند ؟ آیا انها را جریمه می کند ؟ دوم اینکه افزونه وجود دارد که از مشکلات ایجاد شده از این مبحث جلوگیری نماید ؟ " سابقا افزونه ای دیده بودم الان دقیقا اسمشو نمیدونم "

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید هزاران سایت هست که عناوینشون یکیه و مطالب متفاوت سعی کنید مطالب متفاوت ایجاد کنید و دو لینک ها مجزا باشن و دقیقا یکی نباشن لینک ها ! گرچه همین که ساب دامینشون قرق میکنه کافیه اما توصیه می کنم در این مورد با سئو کار متخصص صحبت کنید انجمن وردپرس مکان مناسبی جهت گرفتن راهنمایی در مورد گوگل و سئو نیست اگ مشکلتون حل شده و مفید بود یک تاپیک رو حل شده قرار بدین از منو سمت چپ بالا دو برای تشکر نیازی به ارسال پست جدید نیست کافیه رو گزینه تشکر کلیک کنید با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ahoraarmin

درباره‌ی این موضوع