انجمن

قرار دادن تبلیغات در هدر  (۳ نوشته)

• amirs59

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸

با عرض سلام
    من در گوگل و انجمن گشتم ولی چیزی که کار را برای من انجام بده پیدا نکردم

من میخوام در قسمت سمت چپ هدر یک یا چند بنر قرار بدم ولی کدهایی که در وب هست هر کدام را قرار میدم در پایین صفحه نمایش میده
    سایت »www.news.irtizer.ir

لگو سمت راست هست من میخوام تبلیغات سمت چپ باشد مثلا 4 بنر به صورت 2تا روبروی هم باشد

لطفا از روی قالب بفرمایید کدام فایل باید تغییر کند در ضمن کد را در فایل هدر قرار دادم ولی در قسمتی که میخواستم نمایش نداد
    با تشکر

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - ghalleryyou
  • amirs59

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۴

هیچ کس جواب سوال من و نمیدونه ؟

آموزش وردپرس
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    ۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۳

amirs59 گفت:
    هیچ کس جواب سوال من و نمیدونه ؟

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید شما سوال نپرسیدین و راهنمایی هم نخواستین در واقع دارید می گید کد رو بنویسن و بهتون بدن تا استفاده کنید برای همین این موارد مقداری نیازمند صبر و حوصله هست لطفا دقت بیشتری به قوانین انجمن کنید و مجددا نسبت به ارسال پست اقدام نکنید تا دوستان و همکاران من یا شخص خودم در اسرع وقت جوابتون رو بدیم در حال حاظر هم برای انجام این تغییرات نیازمند ورود به پنل وردپرس شما هست که بتونم استایل این مورد بنویسم و لا اقل از این قالب سر در بیارم چون یه قالب ایرانی نیست و قبلا باهاش کار کردم و میدونم که کد های بسیار زیادی داره که باید ببینم هیدر در چه فایلی هست چون یه مقداری این قالب پیچیدس و حضور ذهن ندارم در صورتی که نیاز به انجامش دارید با ایمیل من در ارتباط باشید البته جیمیل من amoozesh98 فقط دقت داشته باشید که تاپیک مجدد نیاز به بالا آوردنش نیست چون سوالی نبود . با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

amirs59

درباره‌ی این موضوع