انجمن

تعداد زیاد بازدید صفحه wp-login  (۲ نوشته)

• tahoom

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۲

با سلام خدمت دوستان
    چند وقته که از ای پی های مختلف هکرها تلاش برای دسترسی به صفحه ورودم میشه که همیشه با بن کردن ای پی مشکل رو حل کردم، چند وقتی بود که از سیستم cloudflare استفاده میکردم و تو لوگ های سایت فقط ای پی های اون نمایش داده میشد و از دیروز که حمله به سایتم شروع شده نمیتونستم ای پی رو ببینم برا همین هم به حالت عادی دی ان اس برگشتم و الان ای پی رو میبینم و بنش کردم و ادرس صفجه ورود رو هم تغییر دادم و مدام فقط الان صفحه 403 رو میبینه که تو اون هم فقط 1 خط پیام نوشتم:
    You are not allowed to visit this page.
    که فکر میکنم 40 بایت باشه ولی اون با اینکه بنش کردم تو هر ثانیه بین 1 تا 4 بار این صفحه رو لود میکنه که مشخصا باید رباتی برای اینکار داشته باشه و همین امر داره پهنای باندم رو وحشتناک مصرف میکنه (در صورتیکه با یه حساب سرانگشتی با فرض لود 5بار صفحه در هر ثانیه چیزی کمتر از 1 مگابایت باید از پهنای باند مصرف کنه!!)
    این مشکل رو میشه کاریش کرد؟؟ با اینکه به سایت دسترسی نداره حالمو گرفته

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    آموزش وردپرس - RezaZoom - musica
  • آموزش وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۳۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۴

tahoom گفت:
    با سلام خدمت دوستان
    چند وقته که از ای پی های مختلف هکرها تلاش برای دسترسی به صفحه ورودم میشه که همیشه با بن کردن ای پی مشکل رو حل کردم، چند وقتی بود که از سیستم cloudflare استفاده میکردم و تو لوگ های سایت فقط ای پی های اون نمایش داده میشد و از دیروز که حمله به سایتم شروع شده نمیتونستم ای پی رو ببینم برا همین هم به حالت عادی دی ان اس برگشتم و الان ای پی رو میبینم و بنش کردم و ادرس صفجه ورود رو هم تغییر دادم و مدام فقط الان صفحه 403 رو میبینه که تو اون هم فقط 1 خط پیام نوشتم:
    You are not allowed to visit this page.
    که فکر میکنم 40 بایت باشه ولی اون با اینکه بنش کردم تو هر ثانیه بین 1 تا 4 بار این صفحه رو لود میکنه که مشخصا باید رباتی برای اینکار داشته باشه و همین امر داره پهنای باندم رو وحشتناک مصرف میکنه (در صورتیکه با یه حساب سرانگشتی با فرض لود 5بار صفحه در هر ثانیه چیزی کمتر از 1 مگابایت باید از پهنای باند مصرف کنه!!)
    این مشکل رو میشه کاریش کرد؟؟ با اینکه به سایت دسترسی نداره حالمو گرفته

به نام خدا
    عرض سلامو خسته نباشید این مورد شما نیاز به بررسی دقیق تری جهت راهنمایی داره لطفا در صورت تمایل ایمیلتون رو بفرماید تا باهاتون مکاتبه داشته باشم جهت بررسی و بعد هم اگر قابل توضیح بود داخل انجمن توضیح بدم تا بقیه هم استفاده کنن البته موضوع به خود وردپرس ارتباطی نداره ! به صورت مستقیم برای همین ایمیلتون رو قرار بدین تا در اسرع وقت با شما مکاتبه داشته باشم با تشکر
    ارادتمند : مسلم فلاح نیت

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    RezaZoom

درباره‌ی این موضوع